• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Smart Bank - wiarygodność

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
MariuszZet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2016 7:42
Zastanawiam się nad założeniem rachunku bankowego w Smart Banku. Pytanie dotyczy jego wiarygodności. Działa bardzo podobnie jak mBank czyli głównie wirtualnie. Rachunki bankowe ma taniej niż konkurencja - ba, obecnie są darmowe. Zarówno te indywidualne, firmowe jaki walutowe. W jaki sposób ich stać na to, aby oferować takie usługi za darmo, skoro nawet te największe i najbogatsze banki tego nie dają.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

18.5.2016 13:53
oferta rachunków jest bardzo ok, a smart bank to bank internetowy fm banku, ma gwarancje itp więc nie widzę powodu do obaw pod tym względem

MariuszZet napisał
Zastanawiam się nad założeniem rachunku bankowego w Smart Banku. Pytanie dotyczy jego wiarygodności. Działa bardzo podobnie jak mBank czyli głównie wirtualnie. Rachunki bankowe ma taniej niż konkurencja - ba, obecnie są darmowe. Zarówno te indywidualne, firmowe jaki walutowe. W jaki sposób ich stać na to, aby oferować takie usługi za darmo, skoro nawet te największe i najbogatsze banki tego nie dają.
MariuszZet napisał
Zastanawiam się nad założeniem rachunku bankowego w Smart Banku. Pytanie dotyczy jego wiarygodności. Działa bardzo podobnie jak mBank czyli głównie wirtualnie. Rachunki bankowe ma taniej niż konkurencja - ba, obecnie są darmowe. Zarówno te indywidualne, firmowe jaki walutowe. W jaki sposób ich stać na to, aby oferować takie usługi za darmo, skoro nawet te największe i najbogatsze banki tego nie dają.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Alex

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2016 20:55
Sporo osób z grona moich znajomych ma takie obiekcje. Wynika to pewnie z przyzwyczajenia do osobistego i bezpośredniego kontaktu z osobami pracującymi w banku. Taki kontakt osobisty dla wielu ludzi zwiększa wiarygodność. Sam pamiętam swój strach, kiedy pierwszy raz zakładałem lokatę online. Moja siostra do dziś nie płaci rachunków online tylko chodzi na pocztę. :)
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

18.5.2016 23:59
no ok tylko wybór potem czy chcesz płacić jak np. niektórzy w bankach typu pko po 15 zł za konto na przykład i jeszcze potem siedzieć w oddziale żeby cokolwiek zapłacić po godzinie czy mieć konto za darmo i załatwiać online lub na infolinii...

jeśli nie masz potrzeby i jesteś ogarnięty w internetach to wybór wydaje się dość prosty :)

tutaj masz bezpośredni link do oferty konta z dodatkowymi informacjami o ofercie tego banku: http://bit.ly/1W38YeI

Alex napisał
Sporo osób z grona moich znajomych ma takie obiekcje. Wynika to pewnie z przyzwyczajenia do osobistego i bezpośredniego kontaktu z osobami pracującymi w banku. Taki kontakt osobisty dla wielu ludzi zwiększa wiarygodność. Sam pamiętam swój strach, kiedy pierwszy raz zakładałem lokatę online. Moja siostra do dziś nie płaci rachunków online tylko chodzi na pocztę. :)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2016 19:16
Bo te oferty banków działających są tylko wyłącznie dla ogarniętych w internetach. Niestety ,ale dużo ludzi nie korzysta z usług bankowości internetowej . Tak samo spora grupa nie korzysta z kart i bankomatów. A szkoda, bo to wszystko to spore ułatwienie.
Cytuj
jacek74

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2016 11:01
Ja mam w Smart Banku i jestem zadowolony. Mieszkam w miejscowości, gdzie żadnego oddziału banku nie ma. Rynek rozwija się w taki sposób, żeby dostosować się do grona wszystkich klientów. A że często pracuję za granicą i dostaje zarobki w obcej walucie, ten bank jest dla mnie pierwszorzędny. Polecam.
Cytuj
Odpowiedź