• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przeterminowany kredyt odnawialny - co zrobić?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 11:51
Witam.
Mam przeterminowany kredyt firmowy odnawialny w Idei - 28000 zł, rata odsetek przeterminowana 28 dni. Kredyt mam od 3 klat i teraz niestety mam pogorszenie płynności finansowej w mojej działalności. Ten kredyt na dziś okazał się dla mnie studnią bez dna. Czy ten kredyt odnawialny można zamienić na kredyt ratalny? Byłoby mi go w ten sposób lepiej spłacić.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 12:56
hubertus napisał
Witam.
Mam przeterminowany kredyt firmowy odnawialny w Idei - 28000 zł, rata odsetek przeterminowana 28 dni. Kredyt mam od 3 klat i teraz niestety mam pogorszenie płynności finansowej w mojej działalności. Ten kredyt na dziś okazał się dla mnie studnią bez dna. Czy ten kredyt odnawialny można zamienić na kredyt ratalny? Byłoby mi go w ten sposób lepiej spłacić.


Należy złożyć prośbę o zmianę warunków spłaty, dołączyć aktualne dokumenty finansowe i przesłać e-mailem na adres: kontakt@ideabank.pl
Przed wysłaniem, należy uregulować niedopłaty, itp. Bank nie rozpatrzy wniosku, jeśli będą zaległości.

Można też złożyć wniosek o podpisanie umowy ugody, tą samą drogą
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2022 1:07
Motty to firma z której pomocy skorzystałam żeby wziąć kredyt w Norwegii. Muszę przyznać, że to świetna firma, załatwili wszystkie formalności razem ze mną. Dzięki ich pomocy z łatwością uzyskałam kredyt na dobrych warunkach z czego jestem bardzo zadowolona i to również wam polecam. Jeżeli więc mieszkacie w Norwegii i potrzebujecie kredytu, to moim zdaniem jest to dla was zdecydowanie najlepszy wybór. Firma Motty naprawdę się sprawdza. Dlatego też jeżeli poszukujesz kredytu w Norwegii, to skorzystaj z pomocy Norwegii.
Cytuj
Odpowiedź