• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak pozbyć sie negatywnej opinii?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 10:57
ja bym tez nie usuwala bo to predzej czy pozniej wyjdzie, monitoruj takie zle opinie i reaguj na nie w sensie napisz zeby ktos wyjasnil co ma na mysli, dlaczego tak pisze ale nie walcz z nimi bo to nic nie da tylko sobie pogorszysz sytuacje
Cytuj
be free like a child
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 14:26
To prawda, ze wchodzenie na drogę sądową to ostateczność. Ale czasem warto się poważnie nad takim rozwiązaniem zastanowić. Pamiętajmy, że pisanie i publikowanie nieprawdy podlega karze. Sprawca może zostać ukarany wyrokiem za pomówienie czyli zniesławienie. Pamiętajmy, że zniesławienie to występek, polega on na pomówieniu podmiotu w sposób, który może ją narazić na utratę wiarygodności czy też zaufania publicznego. Taka sytuacja ma miejsce, gdy utrata wiarygodności ma wpływ na działalność prowadzoną przez pomówioną osobę czy firmę. Oczywiste jest, że nieprawdziwe, oczerniające informacje mogą okazać się szkodliwe. Kodeks karny mówi, że sprawca przestępstwa podlega karze, może być to kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:09
Ja bym tam takim ludziom nie odpuszczała. Bo pokażesz raz że moga sobie po Tobie jechać o oczerniać Cie publiczne to będa tak robić cały czas nie tylko z Toba ale i z innymi firmami które będą im zagrażać. Ja wiem ze to trudne ale walcz i nie poddawaj się.
Cytuj
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:32
A według mnie to jest taka walka z wiatrakami. Co byś nie zrobił to i tak za chwile pojawi sie firma, która też bedzie chciała Ci zaszkodzić. Ja wiem że to są pomówienia ale taka jest obecnie konkurencja. Trzeba sie z tym pogodzić i robić swoje.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:31
Najlepiej rób swoje i pokaż klientom, że złe opinie to nie prawda a tych, którzy je wystawiają podaj do sądu. Ja bym nie pozwoliła by ktoś bezkarnie niszczył moją opinie na którą ciężko pracuję. To niesprawiedliwe i trzeba z tym walczyć.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:37
Oczywiście mowimy juz o skrajnych sytuacjach, pomówieniach, z powodu których odnieść można faktyczne straty. Zdrowy rozsadek i ocena sytuacji to podstawa.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 10:03
Rzeczywiście nie można popadać w paranoje ale gdyby ktoś systematycznie wypisywał bzdury o mojej firmie w internecie to bym się nie szczypała i podała go do sądu. Wcześniej upomniałabym tą firmę i postarała się jakoś polubownie to załatwić ale jeśli nie przyniosłoby to efektów to nawet bym się nie zastanawiała.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 11:42
Przecież nikt za jakieś małe "obelgi" nigdy nie będzie nikogo oskarżał, podawał do sądu. Ale czasem jak sie gdzies słyszy jak mozna komus reputacje zniszczyc to pewnie, ze trzeba podawac i brac duze odszkodowania. Ludzie sie czuje w internecie bezkarni. I to nie jest fair.
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 15:38
A tam walka z takimi ludzmi to jak walka z wiatrakami, Szkoda tylko nerwów na takich ludzi. Nie ma sensu sie przejmować. Ludzie którzy są zazdrośni zawsze byli i będą. Otwierając własny interes trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 18:44
Najlepiej ich nie czytaj. Poza tym jeżeli dobrze świadczysz swoje usługi, pojedyncze negatywne opinie nie będą brane pod uwagę przez potencjalnych klientów.
Cytuj
Odpowiedź