• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ile trwa założenie własnej firmy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 11:38
Kamila Bębenek napisał
Fakt, samo założenie to chwila, gorzej później z tymi wszystkimi podatkami, vatami, fakturami i Bóg wie czym jeszcze. Jak nie miałam do czynienia z działalnością gospodarczą, to wszystko wydawało mi się proste i przyjemne - niezależność, szefowa sama sobie... dopiero kiedy mąż założył działalność i zobaczyłam jak to wygląda w rzeczywistości stwierdziłam, że na razie sobie daruję temat. Wystarczy, że on mnie czasem wykorzystuje do papierkowej roboty i biegania po urzędach.


Właśnie po urzędach wcale się tak nie biega. Ja raptem jestem raz w skarbówce na miesiąc. I kilka razy w roku w Urzędzie Miasta gdy chce coś zmienić CEIEDG. A tak ogólnie to papierów na początku działalności też nie ma dużo. Chyba, że się prowadzi księgowość to jest trochę, ale to wystarczy poświęcić kilka godzin tygodniowo i wszystko jest ok:)
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:26
Założenie własnej firmy w okienku trwa naprawdę 5 minut. Składasz wniosek przez internet podpisujesz go w urzędzie miasta, idziesz do zus składasz deklaracje i już.
Późniejsze przygotowania dopiero są trudne, ale wszystko zależy też od branży
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 20:23
niedawno zakładałem i najwiecej chodzenia było z uruchomieniem zaufanego profilu w puapie a potem to juz bułka z masłem, idzie szybko i nie trzeba nigdzie chodzić :)
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:33
Teraz można wszystko droga internetowa załatwić w jeden dzień. Nie jest tak jak parę lat temu jeszcze, pamiętam jaka moj tata zakładał działalność chodził od okienka do okienka, ciagle gdzieś go odsyłali, nowe papiery, dokumenty, teraz jest na prawdę dużo łatwiej.
Cytuj
Odpowiedź