• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Aromamarketing co sadzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Symetryczno Liryczna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 15:06
Wydaje mi się, że w perfumeriach i sklepach z kosmetykami aromamarketing robi się sam - w końcu ludzie sprawdzają zapachy różnych perfum, a i kosmetyki mają swoje zapachy. Mnie osobiście przeszkadza mieszanka zapachów przy stoiskach z perfumami, mieszają mi się i szukając odpowiedniej dla mnie perfumy gubię się, nie wiem co wybrać i wychodzę z niczym.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 13:52
Myślę, że tak ma to sens.Z tym, że musisz się zastanowić czy dodatkowy zapach w Twoim sklepie nie zniechęci klientów. Jeżeli już tam pachnie perfumami i mydełkami czy innymi specyfikami, które masz to nie warto pakować innego zapachu, ale jeżeli nie pachnie można o tym pomyśleć.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:53
Symetryczno Liryczna napisał
Wydaje mi się, że w perfumeriach i sklepach z kosmetykami aromamarketing robi się sam - w końcu ludzie sprawdzają zapachy różnych perfum, a i kosmetyki mają swoje zapachy. Mnie osobiście przeszkadza mieszanka zapachów przy stoiskach z perfumami, mieszają mi się i szukając odpowiedniej dla mnie perfumy gubię się, nie wiem co wybrać i wychodzę z niczym.


Dla mnie też to jest męczące gdy jest sporo zapachów w jednym miejscu i nie dość, że można tam zemdleć z wrażenia to jeszcze nic powąchać się nie da bo nic się nie czuje.
Ale taki delikatny zapach w sklepach który się unosi jest jak najbardziej na tak
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 15:29
To jest bardzo dobry pomysł, ludzie bardzo kojarzą miejsca z zapachem, także warto spróbować :)
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 11:14
Jako kobieta tez potwierdzam, ze to dobre rozwiązanie. Koło Sephory nigdy nie mogę przejść obojętnie. Zawsze wejdę, cos pooglądam, czasem kupie, a wszystko przez ten zapach, który czuć juz na korytarzu. Myślę, żę to tak działa na wielu klientów.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:34
jagoda napisał
Jako kobieta tez potwierdzam, ze to dobre rozwiązanie. Koło Sephory nigdy nie mogę przejść obojętnie. Zawsze wejdę, cos pooglądam, czasem kupie, a wszystko przez ten zapach, który czuć juz na korytarzu. Myślę, żę to tak działa na wielu klientów.


U mnie w centru handlowym jest taka kwiaciarnia z której już z daleka pięknie pachnie i nie mogę się oprzeć zawsze wchodzę i oglądam różne bibeloty. Bo tam te taki sklep z prezentami jest w jednym.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:32
ostatnio byłam w lavardzie i tam tak pieknie pachnie że aż się wychodzić nei chciało ! dla mnie taki aromamarketing to bomba gdybym miała sklep to na pewno chciałabym żeby był kojarzony z jakimś zapachem :)
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.11.2014 15:02
Mnie też to zainteresowało, bo sama bardzo lubię jak pięknie pachnie w sklepie. Myślicie, że warto to wprowadzić w sklepie z prezentami?
Wypowiedź została zmieniona przez: mamarta 7.11.2014 15:04
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.11.2014 13:50
mamarta napisał
Mnie też to zainteresowało, bo sama bardzo lubię jak pięknie pachnie w sklepie. Myślicie, że warto to wprowadzić w sklepie z prezentami?
No jasne, szczególnie teraz przed swietami. To jest na prawde dobry pomysl, szczególnie na kobirty zadziała.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 14:50
mm jesli tylko mają dobre zapachy to na pewno warto bo to działa na klienta. ja nie mam takiej firmy, żeby z tego korzystać ale myslę że duże firmy i sieciówki mają takie usługi. zauwazcie jak np pachnie w ccc a jak w deichmanie :)
Cytuj
Odpowiedź