• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

reklama w internecie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zenobia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 19:39
Niedawno założyłam własną firmę, jestem dopiero na początku rozwijania mojej działalności.Mam sklep stacjonarny ale chciałabym też sprzedawać swoje produkty w internecie.Zastanawiam sie jak dobrze się rozreklamować? Co zrobić żeby mój sklep był rozpoznawalny w internecie i w jaką formę reklamy powinnam zainwestować żeby przyniosło to najlepszy rezultat?
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:25
hmm zacząć mozesz od założenia profilu na facebooku ewentualnie możesz postawić na jakiś marketing szeptany lub pozycjonowanie Twojego sklepu intranetowego. Możesz też dorzucać jakieś gratisy do zakupionych u Ciebie towarów, to też przyciąga ludzi.
Cytuj
Marysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:49
No pozycjonowanie i marketing szeptany to już chyba taka norma przy reklamie w internecie. A moze powiedz mi tez jaką działalność prowadzasz wtedy bardziej można by sie było skupić na jakiejś konkretnej reklamie. Moze pomyśl o rozdaniu kilku gadżetów?
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:59
Właśnie może powiedz nam jaki ten sklep prowadzisz. Ja zauważyłam ze bardzo dobrą reklamą oprócz tego ze wypozycjonujesz swoją strone i pobawisz sie troche w marketing szeptany to dobrze jest zorganizować jakiś konkurs na facebooku, to przyciąga ludzi.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:40
No takie konkursy przyciągają ludzi. Są tacy co dla zwykłego breloka czy smyczy mogą innym wydrapać oczy. Przy takich akcjach trzeba uważać na tych konkursowych wyjadaczy. Takie zabiegi marketingowe mają przyciągnąć do nas ludzi którzy kupują a nie takich którym zależy tylko na nagrodzie.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:54
A to właśnie takie konkursy niestety przyciągają takich ludzi. Moim zdaniem dobra reklama to jest to pozycjonowanie albo marketing szeptany i dodawanie gadżetów do zakupionego towaru, ewentualnie mozesz potworzyć jakies kupony rabatowe albo program punktowy.
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 7:29
Też nie jestem za konkursami bo ludzie dla nagrody potrafią zrobić wszystko a później wszystko odbije się na nas. Lepiej zainwestować w pozycjonowanie, marketing szeptany, bannery reklamowe lub coś w tym stylu. Można też nawiązać współpracę z blogerami, oni zawsze są chętni do czegoś takiego.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 7:52
Jaki sklep prowadzisz? Ja na Twoim miejscu reklamowała się na forach tematycznych, możesz to robić sama lub zlecić jakiejś firmie. Pozycjonowanie jest naprawdę pomocne w zdobywaniu nowych klientów. Poza tym warto zainwestować w bannery reklamowe i mimo powyższych opinii konkursy:)
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 10:53
ja bym poszła w google adwords i pozycjonowanie bo to teraz tak naprawde sie liczy a nie jakis bannerek czy konkursik ktory nie przyniesie ci żadnego zysku, ale to moje zdanie. jak chcesz to moge ci dac namiary na fajna firme ktora zajmuje sie takimi rzeczami.
Cytuj
be free like a child
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:14
Jak chcesz coś konkretnego to tylko pozycjonowanie, ewentualnie porozgłaszaj sie właśnie na tematycznych forach sądzie że w takich miejscach znajdziesz najwiecej klientów po za tym mozesz to zrobić sama wiec zaoszczędzisz na reklamie
Cytuj
Odpowiedź