• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

reklama w internecie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:53
Moim zdaniem musisz pomyśleć o jakimś konkretnym logo. Skup sie na pozycjonowaniu i na tych gadżetach dorzucanych do zakupów. Pomysł z rozreklamowaniem się na tematycznych forach też nie jest zły chociaż niestety trochę czasochłonny.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:33
Najlepiej zrobisz jak się zgłosisz do jakiejś firmy, która zajmuje się marketingiem. Oni pomogą ci zdobyć klientów. Odpuść sobie konkursy i bannery na blogach bo to naprawdę przynosi mały efekt a czasami sporo kosztuje. Możesz też spróbować pozycjonowania na własną rękę jeśli dasz radę.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:49
No właśnie! Firma marketingowa na pewno ci pomoże w rozkręceniu interesu. Ja mam mały sklepik internetowy i zainwestowałam w pozycjonowanie. Po miesiącu zauważyłam, że ruch na stronie znacznie się zwiększył i przybyło mi kilku nowych klientów. Nie mogę się doczekać dalszych efektów.
Cytuj
mireK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 14:58
Tylko jeszcze trzeba wiedziec do jakiej firmy marketingowej sie zgłosić, bo przecież teraz jest tego w internecie pełno. I każda niby ma super osiągnięcia a jak przychodzi co do czego to nic nie potrafią porządnie zrobić. Popytaj znajomych o jakąś sprawdzona firmę.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 18:39
Najlepiej zainwestuj w taką formę, która jest zgodna z polityką google, jeżeli tego nie zrobisz spadniesz w wyszukiwarkach. Pomyśl o google adwords, z pewnością warto nawiązać współpracę z bloggerami. Z reklamą e-sklepów jest o tyle trudno, że naprawdę ciężko się wybić. Pomyśl również o dobrym pozycjonowaniu.
Cytuj
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 6:17
Pozycjonowanie to rzeczywiście dobry pomysł. Tylko ja na Twoim miejscu zgłosiłabym się do jakiejś firmy z tym bo działanie na własną rękę może ci zaszkodzić. Znam osoby, które same pozycjonowały swoją stronę i spadły strasznie w wyszukiwarkach.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 16:52
Mozna poprzez pozycjonowane spaść w wynikach wyszukiwania? To ja nie miałam o tym zielonego pojęcia. Myślałam ze albo sie jest na konkretnym miejscu albo wyżej. Nie ma możliwość żebym przy czymś takim spaść.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:31
O to ja też nie widziałem ze przez złe pozycjonowanie można spaść w wynikach. Ale ja na Twoim miejscu zdecydował bym sie na konkretną firmę marketingową. Oni znają sie na tym wiec najlepiej podpowiedz Ci w jaką reklame zainwestować.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 22:19
Reklama w internecie jest naprawdę trudna, bo w końcu miliony innych sklepów również się w nim reklamuje. Ja na początek zainwestowałabym w Google Adwords i reklamę na Facebooku.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:44
Jagoda napisał
Pozycjonowanie to rzeczywiście dobry pomysł. Tylko ja na Twoim miejscu zgłosiłabym się do jakiejś firmy z tym bo działanie na własną rękę może ci zaszkodzić. Znam osoby, które same pozycjonowały swoją stronę i spadły strasznie w wyszukiwarkach.


Bo działały zapewne niezgodnie z polityką google. Dlatego tak ważne jest aby szukać firmy, która działa zgodnie z ich polityką i zrobi to naprawdę do porządku a nie na pół gwizdka.
Cytuj
Odpowiedź