• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sprzedaż na Allegro- konieczna działalność?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Noemi22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 11:59
Wydaje się, że to fajna sprawa z tym inkubatorem. Można poznać przedsmak własnej działalności. Niestety w mojej miejscowości nie ma czegoś takiego. Najbliższy znalazłam ok. 70 km. dalej. Czy muszę się tam zgłosić osobiście,żeby dowiedzieć się czegoś bliżej? Czy ta opłata jest pobierana co miesiąc nawet jak nie miałabym utargu? Czy możliwy jest kontakt online z inkubatorem?
Cytuj
DanielBraniecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 12:03
Noemi22 napisał
Wydaje się, że to fajna sprawa z tym inkubatorem. Można poznać przedsmak własnej działalności. Niestety w mojej miejscowości nie ma czegoś takiego. Najbliższy znalazłam ok. 70 km. dalej. Czy muszę się tam zgłosić osobiście,żeby dowiedzieć się czegoś bliżej? Czy ta opłata jest pobierana co miesiąc nawet jak nie miałabym utargu? Czy możliwy jest kontakt online z inkubatorem?
Zadzwon, napisz. A przy ustalaniu konkretów się tam udaj. proste :)
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 23:41
płacisz 250 zł za to masz księgowość, prawników, crm, program do faktur, wsparcie, możliwą promocje i zazwyczaj miejsce do pracy jeśli chcesz więc bez przesady, przy zwykłej działalności masz min. 500 zł zusu plus księgowość jeśli się nie znasz musisz mieć za ok 200 zł
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
janina m79

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2016 21:44
Witam. jeżeli chcę od czasu do czasu sprzedać na Allegro swoje używane ubrania albo przedmioty z domu to też muszę mieć działalność?kiedyś można było handlować w ten sposób bez ograniczeń. jak jest teraz w moim przypadku?nie chciałabym miec w związku z tym żadnych kłopotów.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

17.4.2016 18:17
janina m79 napisał
Witam. jeżeli chcę od czasu do czasu sprzedać na Allegro swoje używane ubrania albo przedmioty z domu to też muszę mieć działalność?kiedyś można było handlować w ten sposób bez ograniczeń. jak jest teraz w moim przypadku?nie chciałabym miec w związku z tym żadnych kłopotów.


W tym temacie nadal się nic nie zmieniło. Nadal własne rzeczy używane można sprzedawać bez żadnej działalności. Działalność jest potrzebna wtedy, kiedy sprzedajemy ilości tzw. handlowe.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź