• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

BIZ BANK - CZY NAJLEPSZY DLA FIRM?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
robert36

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 20:28
Witam .Mam 25 lat i potrzebny jest mi kredyt na działalnośc. Trochę poczytałem ,troche podpytałam znajomych .Co sądzicie o tym banku? Potrzebuję 20000 na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik .Jedni chwalą ,drudzy nawalają .Sam nie wiem do jakiego banku iść? Jeden ze znajomych bardzo mi ten bank zachwalał . w necie same kiepskie opinie .Nie wiem już co myśleć .A może ktoś podpowie mi ,gdzie iść po taka pożyczkę ?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 23:23
masz już firmę czy planujesz?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Jonik

Niezarejestrowani

18.3.2016 8:47
robert36 napisał
Witam .Mam 25 lat i potrzebny jest mi kredyt na działalnośc. Trochę poczytałem ,troche podpytałam znajomych .Co sądzicie o tym banku? Potrzebuję 20000 na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik .Jedni chwalą ,drudzy nawalają .Sam nie wiem do jakiego banku iść? Jeden ze znajomych bardzo mi ten bank zachwalał . w necie same kiepskie opinie .Nie wiem już co myśleć .A może ktoś podpowie mi ,gdzie iść po taka pożyczkę ?
CHyba jednak lepiej do idea Banku, oni mają większa ofertę dla firm, które powstają.
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 10:02
Trzymaj się od tego banku z daleka ,no chyba że coś się w ciągu zmieniło.Starałem się o dofinansowanie podobne do twojego.Ponad miesiąc czekania i nic.W końcu dowiedziałem się o odmowie.Mieli mi wiadomość przysłac ,ale nic z tego ,sam poszedłem do banku.Doradca wyjątkowo niemiły i niekompetentny.Z drugiej strony, oferta dla startupów jest tak skromna,że człowiek wszystkiego się czepia ,żeby tylko kasę dostać .Ja wtedy już nie byłem na etacie ,pewnie dlatego nie dostałem .Tylko się domyślam ,bo doradca nie odpowiedział mi konkretnie.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 11:39
Bialek napisał
Trzymaj się od tego banku z daleka ,no chyba że coś się w ciągu zmieniło.Starałem się o dofinansowanie podobne do twojego.Ponad miesiąc czekania i nic.W końcu dowiedziałem się o odmowie.Mieli mi wiadomość przysłac ,ale nic z tego ,sam poszedłem do banku.Doradca wyjątkowo niemiły i niekompetentny.Z drugiej strony, oferta dla startupów jest tak skromna,że człowiek wszystkiego się czepia ,żeby tylko kasę dostać .Ja wtedy już nie byłem na etacie ,pewnie dlatego nie dostałem .Tylko się domyślam ,bo doradca nie odpowiedział mi konkretnie.


Proponuję kredyty Idea Banku. Są różne opcje w zależności od scoringu BIK, okresu działalności firmy, potrzeb, itp.
Jeśli potrzebna pomoc, więcej informacji, zapraszam do kontaktu. Ostatnio na swoim blogu pisałem o kredycie z gwarancją COSME.
www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź