• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Kredyt z gwarancją COSME

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 11:19
Witam serdecznie. Dzisiaj chciałbym zaprosić na swojego bloga osoby zainteresowane finansowaniem działalności gospodarczej. Zamieściłem tam artykuł dotyczący kredytu z gwarancja COSME, skierowanego dla właścicieli firm, którzy albo nie posiadają historii kredytowej, albo jest ona słaba, przez co nie mogli dotychczas uzyskać finansowania. W przypadku zainteresowania tym produktem, bardzo proszę o kontakt.

Link do wpisu:

http://www.slowkilkaomalymbiznesie.pl/kredyt-z-gwarancja-cosme
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Kalina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 11:45
A jak Pan ocenia, jakie sa szanse na otrzymanie takiego kredytu, powiedzmy w kwocie 50 000 zł. Chce wejsc na rynek, otworzyc kwiaciarnie.To zawsze było moje marzenie. Od kilku lat pracuje na etacie, nigdy nie mialam kredytu.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 12:13
Kalina napisał
A jak Pan ocenia, jakie sa szanse na otrzymanie takiego kredytu, powiedzmy w kwocie 50 000 zł. Chce wejsc na rynek, otworzyc kwiaciarnie.To zawsze było moje marzenie. Od kilku lat pracuje na etacie, nigdy nie mialam kredytu.


Udzielenie kredytu przez Bank w pierwszej kolejności wiąże się ze sprawdzeniem wiarygodności w BIK. Od tego bowiem dużo zależy, na co tak naprawdę można liczyć. I druga sprawa, to w momencie składania wniosku o kredyt, trzeba mieć już aktywną działalność w CEDIG. Tak jak napisałem, kredyt z gwarancją COSME, jest dla osób, które nie mają historii kredytowej albo też słabszy BIK /C lub D/. Jeśli jest bik dobry, istnieje możliwość dobrania różnych produktów, już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. W stopce jest kontakt do mnie, proszę pisać lub dzwonić.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
robek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 12:36
Czy dobrze zrozumiałam ,że trzeba mieć juz działalnośc i dopiero starać się o ten kredyt? Moja firma dziala drugi miesiąc ,nie płace zusu ,bo już mam emeryturę .Jest to moja działalność pierwsza w życiu.Mam bardzo dobra i rozbudowaną zdolność kredytową ,ale jako klient banków a nie właściciel firmy.Czy mam szansę na taki kredyt w wysokości 80000?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 14:13
robek napisał
Czy dobrze zrozumiałam ,że trzeba mieć juz działalnośc i dopiero starać się o ten kredyt? Moja firma dziala drugi miesiąc ,nie płace zusu ,bo już mam emeryturę .Jest to moja działalność pierwsza w życiu.Mam bardzo dobra i rozbudowaną zdolność kredytową ,ale jako klient banków a nie właściciel firmy.Czy mam szansę na taki kredyt w wysokości 80000?


Kredyt z gwarancją COSME jest skierowany dla firm działających od 0 do 18 m-cy. Ale ważna informacja tylko z BIK Brak SCORE oraz C,D. Jeśli jest dobra zdolność kredytowa oraz scoring BIK, może być również kredyt na start.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 16:35
Witam .Moja żona jest właścicielka działalności jednoosobowej od dwóch miesięcy .Otworzyła osiedlową kwiaciarnię plus prezenty.Na pewnio przydałoby jej się jeszcze dofinansowanie .Pewnie mogłaby spróbować i skorzystać z oferty ,ktorą pan polecil .Co to jest SCORE oraz C,D ? Pojęcia nie, mam o co chodzi? Historię w Bik ma bardzo dobrą ,bo nie raz brała kredyty i splacala je bez zadnych opoznien .
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

20.3.2016 15:45
Kamil napisał
Witam .Moja żona jest właścicielka działalności jednoosobowej od dwóch miesięcy .Otworzyła osiedlową kwiaciarnię plus prezenty.Na pewnio przydałoby jej się jeszcze dofinansowanie .Pewnie mogłaby spróbować i skorzystać z oferty ,ktorą pan polecil .Co to jest SCORE oraz C,D ? Pojęcia nie, mam o co chodzi? Historię w Bik ma bardzo dobrą ,bo nie raz brała kredyty i splacala je bez zadnych opoznien .


Brak score - to znaczy, że osoba posiadająca taka ocenę, nigdy nie zaciągała zobowiązań w bankach, lub też Brak Score kku, jeśli od conajmniej 3 m-cy brak jest bieżących zobowiązań /nie są spłacane żadne kredyty/.
Z kolei BIK C i D maja mniej wiarygodni klienci, tj. osoby nie spłacające terminowo swoich zobowiązań kredytowych, bądź też w ostatnim okresie czasu składali wiele zapytań w bankach.
Każde jedno zapytanie BIK obniża scoring.
Jeśli żona spłaca kredyty bez żadnych opóźnień, to myślę, że akurat ten konkretny kredyt może być dla niej niedostępny. Ale są inne oferty dla firm z krótkim stażem. Proszę o kontakt w przypadku zainteresowania.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź