• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Życie bez ograniczeń

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

15.3.2016 8:07
Dzisiaj chciałbym zaprosić wszystkich odwiedzających to forum, do obejrzenia retransmisji z ubiegłorocznego spotkania z Nickiem Vujcicem. Na stadionie w Poznaniu w obecności kilkunastu tysięcy widzów, człowiek, który urodził się bez rąk i nóg, dał wspaniały wykład na temat pokonywania ograniczeń życiowych. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, brak ci inspiracji, energii do dalszego działania, zarezerwuj sobie darmowy dostęp do tego wydarzenia.

Retransmisja odbędzie się 16 marca 2016 r. o godz. 19.

link do rejestracji:

http://retransmisja.zyciebezograniczen.pl/pl/vi/zbo2/?ref=epcsoa
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Zrywka

Niezarejestrowani

15.3.2016 15:23
Stanisław Bińkiewicz napisał
Dzisiaj chciałbym zaprosić wszystkich odwiedzających to forum, do obejrzenia retransmisji z ubiegłorocznego spotkania z Nickiem Vujcicem. Na stadionie w Poznaniu w obecności kilkunastu tysięcy widzów, człowiek, który urodził się bez rąk i nóg, dał wspaniały wykład na temat pokonywania ograniczeń życiowych. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, brak ci inspiracji, energii do dalszego działania, zarezerwuj sobie darmowy dostęp do tego wydarzenia.

Retransmisja odbędzie się 16 marca 2016 r. o godz. 19.

link do rejestracji:

http://retransmisja.zyciebezograniczen.pl/pl/vi/zbo2/?ref=epcsoa
ooo słyszałam o tym, juz sie rejestruję:) dzieki.
Cytuj
morawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 12:52
wielkie dzięki za wiadomość .Wiele razy czytałam o tym mężczyźnie.Obdarzony niezwykłą siłą życia i jakąś niesamowita pozytywna energią .To dopiero jest wola życia.Jest dla mnie niesamowitym dowodem ,że życie warte jest wszystkiego i to najważniejszy dar. A my tak mało jednak doceniamy naszą pełnosprawność.
Cytuj
filippp

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 20:15
obejrzałem tą migawkę z poprzedniego roku .To jest show ,wielki show ze swietną muzyką .Radośni ludzie ,uśmiechnięci i On .Wiecie co sobie pomyślałem na koniec ? szkoda ,że w życiu codziennym nie zauważamy ,ze wśrod nas jest wielu ludzi ,którzy mimo jakichś ograniczeń żyją a przynajmniej starają się żyć pełnią życia.Szkoda ,że tak entuzjastycznie nie podchodzimy do siebie wzajemnie.A ja mam to szczęście w życiu ,że znam wielkiego człowieka na wózku inawalidzkim ,kóry pomimo postępującej choroby pomaga innym ludziom i jest moja inspiracją .
Cytuj
Odpowiedź