• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

KARTA KREDYTOWA DLA FIRM - IDEA BANK .JAKIE SA WASZE OPINIE.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Dejer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2016 9:24
Witam wszystkich .Znalazłem taka ofertę karty kredytowej dla firm .Dostępna jest online ,bez zaświadczeń ZUS i US.Trzeba podać tylko nip.Czy ktoś korzysta może z tej karty i może powiedzieć ,jak tam są naliczane spłaty? Jaki jest termin rozliczeniowy ? Chyba można też rozłożyć na raty spłatę ? Czy karta jest za darmo? Czy trzeba mieć konto firmowe w Idei ?
Cytuj
lutek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 12:26
hej .W Idea Banku jest teraz promocja ,taka do odwołania - konto Firma to ja .Moja siostra ostatnio tam założyła i jest jak na razie zadowolona. W zamian za korzystanie z darmowego rachunku, opłacanie składek ZUS,, wpłacania gotówki we wpłatomacie czy też wystawienie faktury otrzymuje określone nagrody w każdym z pierwszych 12 miesięcy.Wiem ,ze trzeba tez utrzymywać określone saldo na koncie,ale nie wiem nic bliżej jakie ona ma być.Siostra ma działalność jednoosobową .Nie wiem jak duża masz Ty ,ale wiem ,że dostała też jakąś dobrą ofertę karty debetowej.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 9:48
Dejer napisał
Witam wszystkich .Znalazłem taka ofertę karty kredytowej dla firm .Dostępna jest online ,bez zaświadczeń ZUS i US.Trzeba podać tylko nip.Czy ktoś korzysta może z tej karty i może powiedzieć ,jak tam są naliczane spłaty? Jaki jest termin rozliczeniowy ? Chyba można też rozłożyć na raty spłatę ? Czy karta jest za darmo? Czy trzeba mieć konto firmowe w Idei ?


Karta kredytowa, w zasadzie nie różni się od innych tego typu kart. Tak jak w każdym przypadku, ważny jest sposób jej użytkowania,dokonywanie spłat, itp. oferowanych przez banki. Aby ją otrzymać musi być założone konto firmowe. Dopiero potem można złożyć wniosek o kartę. Istotną sprawą jest fakt założenia konta. Jest ono obecnie uważane jako najbardziej innowacyjne na rynku z pakietem dodatkowych darmowych usług, chociażby program do fakturowania, wirtualny dysk, analiza płatności kontrahentów itp. Obecnie jest promocja "premiowanie za bankowanie" o której można poczytać na stronie internetowej banku.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
yolanda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2016 20:08
Bardzo dziękuję za wskazówki.Własnie otwieram dzialalnośc gospodarcza .Czy to jedna z lepszych ofert dla firm na rynku bankowym ?Chodzi mi własnie o Ideę Bank.Moja dzialalnośc jest jednosobowa.A może inne banki oferują konta na lepszych warunkach?
Cytuj
Odpowiedź