• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Limit na karcie debetowej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Brzanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 16:50
Jakie macie limity na swoich kartach debetowych ? zastanawiam się czy warto zwiększyc bo mam tylko 300 zł a czasami mi się ten debet przydaje zwłaszcza jak mi dziecko zachoruje i potrzebuje na leki.. czy może lepiej tego nie robic bo mogę mieć problemy ze spłatą no i co w przypadku jak nie uda mi się tego spłacić bo np. strace prace bo wtedy zablokuja mi konto?
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 6:01
Niestety nie wiem co się dzieje w przypadku niespłacenia debetu, przypuszczam, że od razu nie blokują konta. Ja mam limit na karcie 1000 złotych i nie raz mi ta karta życie uratowała. Ostatnio np zepsuła nam się pralka i musiałem kupić nową. Gdyby nie karta to musiałbym brać pożyczkę.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 10:09
romek napisał
Niestety nie wiem co się dzieje w przypadku niespłacenia debetu, przypuszczam, że od razu nie blokują konta. Ja mam limit na karcie 1000 złotych i nie raz mi ta karta życie uratowała. Ostatnio np zepsuła nam się pralka i musiałem kupić nową. Gdyby nie karta to musiałbym brać pożyczkę.
W przypadku niespłacenia debetu w terminie naliczane zostają odsetki.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 17:13
to chyba prawie tak jak byś brała kredyt i nie spłacała rat.Tam też jak wydasz pieniądze i nie spłacisz tego w terminie to później naliczają Ci odsetki. A swoją droga ja bym sie chyba na to nie zdecydował, jakoś nie przekonuje mnie możliwość zapędzania się w comiesięczne długi.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:13
A jak wysokie sa odsetki przy niespłacaniu takiego długu na karcie debetowej? I po jakim czasie coś takiego jest naliczane? Bo ja sie zastanawiam czy nie wziąć takiej karty kredytowej ale nie jestem pewna czy zawsze miałabym możliwość spłacanie takiej karty.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:21
odsetki to chyba naliczają do razu bo moj znajomy miał taka karte i no miał limit 100 zł, wykorzystał to i jak nie spłacił na czas to musiał oddać 200. Jak dla mnie to totalnie nie opłacalne ale widocznie tak sobie banki na klientach zarabiają.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:30
no nie żartuj że te odsetki są aż tak wysokie? To w jakim banku on miał tą karte? Przecież to jest dwa raz tyle ile wziął. Lepiej niż w parabanku. Dobrze ze ja sie jeszcze nigdy nie zdecydowałam na taka karte bo nieźle musiałabym zapłacić.
Cytuj
Dionizy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:19
O ludzie aż tak wysokie odsetki? Przecież to sie w głowie nie mieści. Dobrze że ja sie nie zdecydowałem na taką karte kredytową, chociaz jak ostatnio zakładałem konto w banku to Pani mi ja bardzo miło proponowała. Już miałem powiedzieć że chce ale w ostatniej chwili sie zawahałem
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:42
No mój znajomy był w podobnej sytuacji i też mu tak wysokie odsetki naliczali, czekał tylko aż umowa mu sie z bankiem skończy i uciekał z tego banku najdalej jak tylko sie da. W sumie to mu sie nie dziwie jak miał takie odsetki spłacać to każdy by zrezygnował.
Cytuj
Magduśka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 22:16
Ja mam kartę debetową na 2000 złotych i nie narzekam. Już nie raz mnie uratowała ta karta. Odsetki rzeczywiście są wysokie ale jeśli spłaca się kartę w terminie to nie trzeba się nimi martwić. Mi zdarzyło się tylko raz spóźnić ze spłatą karty, od tamtej pory bardzo się pilnuję.
Cytuj
Odpowiedź