• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Limit na karcie debetowej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:17
O kurde to masz bardzo wysoki ten limit na karcie, ja jak bym sie na taki zdecydowała to pewnie wplątałabym się w niezłe długi. Wychodze z założenia że im wiecej pieniędzy sie ma tym więcej sie wydaje. Bo jak nie mamy pieniedzy to i ich nie wydajemy dlatego ja sie nie zdecydowałam na ustawienie takiego limitu na swojej karcie.
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 22:53
Haha to ja mam tak samo. Jak nie mam pieniedzy to ich po prostu nie wydaje ale jak jest coś wiecej w portfelu to zastanawiam sie co mogłabym kupić i zazwyczaj decyduje sie na jakieś głupoty i mało potrzebne mi rzeczy. Wole omijać limity na kartach z daleka.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:08
Ja nie korzystam z debetu bo wyznają zasadę, że jak nie mam to nie mam i zawsze staram się nie dopuszczać do takiej sytuacji że nie mam nic na koncie. Choć oczywiście rozumiem wszystkie przypadki losowe. Moi rodzice za to mają kartę debetową i chętnie z niej korzystają. To już zależy od Ciebie ile chcesz na takiej karcie mieć debetu.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 13:20
Jestem przeciwnikiem tego typu kart, bo zazwyczaj spóźniam się z wszystkimi możliwymi płatnościami. Dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa własnego portfela wolę nie mieć takiej karty w zasięgu swojej ręki. A broń Boże, żeby żona z córką na zakupy poszły z tą kartą bez mojej wiedzy... sukieneczki, laleczki cukiereczki, torebeczki... wolę mieć spokojną głowę.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 18:00
Ha ha skąd ja to znam:) Mój mąż też nie pozwala mi używać swojej karty kredytowej bo skończyłoby się podobnie jak u ciebie. Żeby używać karty kredytowej trzeba być odpowiedzialnym i nie wydawać kasy na głupoty. U mnie niestety jest z tym problem.
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 7:14
Ja mam kartę debetową z limitem na 3000 złotych i używam jej sporadycznie. Jak chcę sobie coś kupić to korzystam z pieniędzy które zarobiłam. Karta jest po to by w razie popsucia się jakiegoś urządzenia w domu lub samochodu można było zapłacić za naprawę. Na spłatę tego mam wtedy dwa miesiące.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 14:35
Ja nie wiem czy to dobry pomysł. Jeżeli nie wiesz czy dasz radę to spłacać to lepiej może nie rób takiego debetu. W kartach kredytowych jest to o tyle problematyczne, że później się nie ma tego wyczucia, tylko się bierze, bo jest. Z debetem jest podobnie.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 12:35
wika napisał
Ja mam kartę debetową z limitem na 3000 złotych i używam jej sporadycznie. Jak chcę sobie coś kupić to korzystam z pieniędzy które zarobiłam. Karta jest po to by w razie popsucia się jakiegoś urządzenia w domu lub samochodu można było zapłacić za naprawę. Na spłatę tego mam wtedy dwa miesiące.


No właśnie a sporo ludzi korzysta z tego, że ma pieniądze i kupują za nie wszystko co im się podoba,a potem nie mają z czego spłacić.
Jak się wie o tym, że ma się mało pieniędzy to po co robić sobie jeszcze większe długi?
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 13:10
Ja mam limit 500zł czasami jest to uciążliwe jak na przykład muszę wyciągnąć pieniądze żeby chociażby zapłacić za mieszkanie ale tak ogólnie to taki limit jest ok. Przynajmniej zanim zastrzegę kartę ktoś mi nie wyciągnie wszystkich pieniędzy.
Cytuj
Odpowiedź