• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie założyć konto firmowe?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2016 11:19
Mój kolega zakłada właśnie firmę i musi otworzyć konto firmowe.
Czy możecie polecić jakieś, które jest darmowe albo jego prowadzenie nie kosztuje dużo, a do tego ma także w miarę dobre warunki jeśli chodzi o przelewy do ZUS i US?
Chciałabym mu coś odpowiedniego podpowiedzieć, ale sama się nie znam za dobrze.
Cytuj
kinga2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 19:59
Skoro nie masz o tym pojęcia, to warto poczytać i coś na ten temat wiedzieć, żeby móc pomóc koledze ;) Na x znajdziesz odpowiedź na twoje pytania. Masz wszystko w jednym miejscu, oferty banków, opinie, ogólnie porady finansowe itp. Sama sprawdź. ;)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 13:44
Idea Bank - konto Firma To ja.
W tym filmiku pokazane funkcjonalności konta:

https://www.youtube.com/watch?v=zrGaa2WLXF8

Konto za 0 zł. Do tego premia "Premiowanie za bankowanie"
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 19:29
Dziękuję za link.Sama się zastanawiam coraz częściej ,czy nie założyć działalności .Mam już emeryturę i sporo wolnego czasu.Wydaje mi się też że całkiem niezły pomysł na tą działalność.Jeżeli mam już emeryturę to nie muszę odprowadzać ZUSu? I ile obecnie wynosi w ramach takiej działalności dokładnie składka na ub.zdrowotne?
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

16.2.2016 10:19
Może konto mBiznes Start w mBanku?
Konto jest bezpłatne, pierwszych 5 (nie licząc ZUS i US, bo te są zawsze bezpłatne) przelewów miesięcznie bezpłatne (pozostałe 1,5 zł), za kartę 0 zł (przy sumie transakcji 200zł, w przeciwnym przypadku 5zł miesięcznie), a do tego teraz jest promocja i przez rok można dostawać 50 miesięcznie za zrobienie przelewu do ZUS i jedną transakcję kartą.
Cytuj
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 19:24
Moja siostra ma w millenium a ja mam w raiffeisen.Oboje jestesmy zadowoleni.Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę resztę banków, to i tak jeśli chodzi o konto firmowe raiff jest wśród najlepszych, jeśli nawet nie najlepszy.jakby cos to masz tutaj porównanie oplat konto-firmowe.dlamnie.com .Moze się jednak mylę ? Chętnie posłucham o sprawdzonych kontach.
Cytuj
Natalie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 11:24
Mąż ma w Idea Banku, jest zadowolony, nawet ostatnio korzystał z "jeżdżących wpłatomatów" :)
Cytuj
Darkson

Niezarejestrowani

24.2.2016 22:48
candyq napisał
Mój kolega zakłada właśnie firmę i musi otworzyć konto firmowe.
Czy możecie polecić jakieś, które jest darmowe albo jego prowadzenie nie kosztuje dużo, a do tego ma także w miarę dobre warunki jeśli chodzi o przelewy do ZUS i US?
Chciałabym mu coś odpowiedniego podpowiedzieć, ale sama się nie znam za dobrze.
Któryś z poprzedniów pisał o Raiffeisen, też mogę polecić. Przelewy do ZUS US, mają darmowe. Ja mam małą firmę obrót poniżej 20K więc w miesiącu mogę zrobić do 20 przelewów. Im większy obrót tym większe limity.
Cytuj
karol-l

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2016 10:51
Każdy ze wskazanych banków daje firmom dobre warunki korzystania z kont.Założ w jednym z nim .Ja mam w raiffeisen ,ale zaciekawila mnie propozycja w Idei.Czy może dla nowych klientów sa jakies profity?Może zcasami warto zmienic bank? Tyle teraz promocji dla nowych klientow.Muszę zrobić rozpatrzenie w tej polecanej Idei.
Cytuj
pati3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 21:15
Ja mam w Raiffeisen Polbank i jest okej. Tobie jednak to konto wcale nie musi odpowiadać. Wiadomo ile ludzi tyle gustów . Polecam Ci zapoznać się z tym co oferują teraz banki. Zerknij sobie też na ranking kont bankowych albo przejrzyj opinie ludzi na temat poszczególnych kont. Podsyłam stronkę na, której możesz zobaczyć oferty itp. http://bankowe-konta.info/.
Cytuj
Odpowiedź