• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Środki na rozwój firmy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 16:06
KarolinaGruszkowska napisał
alfred1 napisał
A myślał pan o tych portalach, gdzie zbiera się pieniądze na dany cel?
To się chyba nazywa Start upy czy jakoś tak.
Słyszałem, że tam ludzie zbierają na najróżniejsze rzeczy, ktoś nawet nazbierał na sałatkę...kilka tysięcy dolarów.
W Polsce jest coś takiego jak Polak Potrafi, też portal i tam można zbierać.
Hmmm to ciekawe? To jest takie coś, że ogłaszasz się i ludzie zbieraja kase zebys mogł cos tamz robic, np. wydac płytę? Gdzieś o tym czytałam.


to się nazywa crowdfunding.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 16:09
aleksandraw napisał
Tak właśnie myślałam, że to nie takie proste... A pożyczki społecznościowe uważa Pan za dobry pomysł w tym przypadku? Znalazłam jedno miejsce, które się zajmuje social lendingiem dla firm, ale też nie wiem czy to trafiony pomysł. Po prostu rozglądam się za różnymi opcjami i pewnie w końcu na coś się zdecyduję :)


Pożyczki społecznościowe są być może dobrym pomysłem, ale uważam że one dotyczyć mogą raczej małych kwot.
Uważam, że jeśli ma być to poważna działalność, to warto poważnie podejść do tematu, aby nie przekombinować.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
aleksandraw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.1.2016 13:34
Alfred1, Karolina Gruszkowska - ale to chyba nie do końca można wykorzystać w takim celu, który ja mam na myśli? Bo mnie bardziej chodzi o środki na rozwój firmy, a start up chyba na czym innym polega jeśli się nie mylę (no chyba, że jednak nie mam racji?). Panie Stanisławie, właśnie dlatego o tych społecznościowych wspomniałam, bo szukając różnych rozwiązań, także na tej płaszczyźnie natrafiłam na pewne miejsce, które się tym zajmuje i proponuje pożyczki właśnie dla firm. Bo Pan zapewne myśli o Kokosie, a mnie chodzi o CapitalClub. Zauważyłam, że tam gra toczy się o wyższe stawki i dlatego rozważałam taką możliwość. Nadal się waham co do tego, ale na mój prosty umysł to dość dobra oferta. Sęk w tym, że trzeba znaleźć pożyczkodawców i o to się trochę boję, że może być problem…
Cytuj
Odpowiedź