• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak działają raty na allegro ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 12:55
od niedawna mam sklep na allegro i chciałem ogarnąć te raty allegro - musze sie jakoś do tego zapisywać specjalnie czy z buta to jest już? no i jak to działa wie ktoś? czy allegro mi płaci całą kase a ono sie potem z klientem rozlicza?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 14:19
Chcąc korzystać z tej usługi należy wykonać kilka kroków. Po pierwsze należy zarejestrować się przez PayU, następnie dokonać przelewu weryfikacyjnego, pozniej wysłać dokumenty rejestrowe firmy. Musi się tam znaleźć skan zaświadczenia o nadaniu NIP, REGON, skan wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej lub link do wpisu CEIDG (lub dla spółek: skan KRS), skan dowodu osobistego lub paszportu właściciela. Następnie należy skonfigurować sklep w Panelu Menadzerskim. Zachęcam zajrzeć na stronę PayU. Tam znaleźć można wszelkie informacje odnośnie płatności ratalnych na Allegro.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
pinky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 6:07
Również prowadzę sklep na allegro i nigdy nie zastanawiałam się nad ratami. Jakoś nie jestem do nich przekonana. Teraz jak tak czytam wypowiedź Pana Tomasza to dochodzę do wniosku, że dobrze zrobiłam nie decydując się na te raty. Strasznie to skomplikowane.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 10:45
pinky napisał
Również prowadzę sklep na allegro i nigdy nie zastanawiałam się nad ratami. Jakoś nie jestem do nich przekonana. Teraz jak tak czytam wypowiedź Pana Tomasza to dochodzę do wniosku, że dobrze zrobiłam nie decydując się na te raty. Strasznie to skomplikowane.
Dla osob kupujacych to spore ułatwienie, dla sprzedajacych rowniez przede wsyztskim dlatego ze klienci moga czuc sie zacheceni. Fomrlanosci nie sa zbyt skomplikowane, trzeba poswicie chwile.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 7:48
Myślę, że jakbyś przeczytała o co chodzi w tych ratach i jak je ustawić to byś się zdecydowała. Na pewno to przyniosłoby ci więcej klientów a o to chyba chodzi prawda?:) Ja przymierzam się do otwarcia sklepu na allegro i nie ma mowy by nie było rat.
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 17:14
A ja bym wolał zapytac o to od strony klienta jak takie raty wyglądają i jak się je spłąca, trzeba zawierać jakąś pisemną umowę? Skladac jakieś papiery? Ile czeka sie na decyzje czy uda nam sie kupić dany przedmiot na raty? Bo ja kiedyś chciałem coś kupić na allegro na raty ale nie wiedziałem jak to działa i zrezygnowałem.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:29
O to ja też bym sie doinformowała jak wygladają takie raty na allegro. Widziałam że jest taka możliwość ale wydawało mi sie ze to za bardzo skomplikowane i lepiej jak sie pójdzie do normalnego sklepu i tam, zapyta o takie raty.
Cytuj
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:47
Ja też sie zastanawiam czy wejść z moim sklepem na allegro ale nie miałem pojęca że jest cos takiego jak raty. Bo jeśli nie było by to takie skomplikowane to może warto z tego korzystać bo to zachęciło by klientów.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 14:45
Ja nawet nie wiedziałem ze jest możliwość kupowania na raty na allegro. A ktoś orientuje się czy to naprawdę się opłaca i czy nie lepiej jest iść do normalnego sklepu i tam kupić cos na raty? Przecież przy tym pewnie jest mnóstwo papierkowej roboty i sporo załatwiania.
Cytuj
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:26
O mnie też kiedyś interesowały te raty na allegro. W ogóle to to chyba weszło od niedawna bo kiedyś nie było takiej możliwość. Mnie interesuje jakie warunki trzeba by było spełnić zeby dostać konkretną rzecz na raty przez allegro bo jak sie to robi w sklepie to wiem.
Cytuj
Odpowiedź