• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak działają raty na allegro ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Greg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 18:14
Ja kiedyś chciałem kupić córce mebelki Disneya na raty na allegro i przekierowało mnie na stronę żaglu. Niestety nie zgodzili się na udzieleni mi kredytu bo według nich za mało zarabiam:/ Rozmawiałem z nimi prawie godzinę przez telefon, podałem wszystkie dane (wiem głupota) a oni później powiedzieli, że nic z tego:/
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 10:41
ktos brał moze juz te raty na allegro ? bo ciekawa jestem jak z oprocentowaniem i platnosciami potem ? czy sa dobre warunki czy niekoniecznie ?
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 15:34
animka napisał
ktos brał moze juz te raty na allegro ? bo ciekawa jestem jak z oprocentowaniem i platnosciami potem ? czy sa dobre warunki czy niekoniecznie ?
Znalazlem wlasnie informacje, że oprocentowanie nominalne wynosi: 11%!,ale to jeszcze nic RRSO: 19,17%. MASAKRA
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 15:37
lol to oprocentowanie niczego sobie hehe - to lepiej sie oplaca odlozyc kase na ta konkretna rzecz albo wziac w banku normalna pozyczke gotówkową...
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 11:09
Na allegro jest pomoc, z której wszystkiego się dowiesz. Jeżeli masz wątpliwości zapytaj pracownika allegro oni chętnie Ci pomogą i będziesz mieć pewność co i jak działa.
Wypowiedź została zmieniona przez: justa 22.7.2014 11:09
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.7.2014 15:10
No jest i jest tak to wszystko opisane, ze jednak nie warto sie w to bawić. Jakieś odsyłanie tu i tam. Regulamin zupełnie nie do zrozumienia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.7.2014 10:16
Dla kupujacego wystarczy wybrać opcje, gorzej maja sprzedajacy musza sporo formalności załatwić, na szczęście online. Mi sie wydaje ze to dobre udogodnienie, ja jako klient lubię te opcje i jak moge korzystam.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:18
A to ja jeszcze nie korzystałam z rat na allegro. Widziałam że jest taka możliwość tym bardziej teraz jak chciałam kupic duży basen do ogrodu to praktycznie przy kazdej aukcji była możliwość rat.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:48
Storczykowa napisał
A to ja jeszcze nie korzystałam z rat na allegro. Widziałam że jest taka możliwość tym bardziej teraz jak chciałam kupic duży basen do ogrodu to praktycznie przy kazdej aukcji była możliwość rat.

Dokładnie najczęściej możliwość wzięcia rat na allegro jest na rzeczach drogich. U Ciebie też to będzie zależne od tego co sprzedajesz i czy ludzie będą korzystali z rat. Zwróć się o pomoc do pracownika allegro zapewne Ci wytłumaczy.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:59
Storczykowa napisał
A to ja jeszcze nie korzystałam z rat na allegro. Widziałam że jest taka możliwość tym bardziej teraz jak chciałam kupic duży basen do ogrodu to praktycznie przy kazdej aukcji była możliwość rat.


Ja też widziałam tą możliwość ale sama nie korzystałam. Czy ktoś już z nich korzystał i mógłby się wypowiedzieć na jakich one zasadach działają?
Cytuj
Odpowiedź