• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

finanse i księgowość

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JanuszXX

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.12.2015 10:53
Od nowego roku chciał bym w swojej firmie wdrożyć Symfonię do zarządzania Finansami i Księgowością. bardzo dużo pozytywnych opinii o nim czytałem, a że nie jest ostatecznie drogi wybór padł właśnie na ten program. jakieś wskazówki odnośnie użytkowania?
Wypowiedź została zmieniona przez: JanuszXX 7.12.2015 14:55
Cytuj
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.12.2015 15:20
ja niestety nie pomogę, bo w firmie używam programu INSert. jest dla mnie prosty w obsłudze, poza tym w szkole się na nim uczyłem, stąd mój wybór.
Oczywiście nie jest to tani program, ale zakładając działalność dostałem dotację, więc aż tak bardzo nie patrzyłem na cenę.
O Symfoni niewiele wiem, czy łatwo jest się tam zorientować, co gdzie jest?
Ile ona kosztuje?
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

7.12.2015 22:23
W sieci opinii akurat o Symfonii jest sporo, jednak jeśli chcesz wybierać powinieneś zaczerpnąć najpierw opinii u źródła. Zadzwoń, doradź się u konsultanta, poproś o wycenę. Co prawda do nowego roku nie cały miesiąc został ale można pobrać wersję testową, samemu ocenić.Symfonia jest dobrym programem który można dopasować pod potrzeby firmy.
Cytuj
Jędrula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.12.2015 15:49
A ma pan firmę księgową czy po prostu chce pan sam zarządzać tym działem swojej firmy?
Bo jeśli ta druga opcja, to doradzałbym jednak skorzystanie z usług profesjonalnej księgowej czy biura rachunkowego. Mój znajomy też miał firmę, i stwierdził, że nie będzie księgowej zatrudniał, zaoszczędzi, a sam sobie też poradzi, choć z rachunkowością nigdy nie miał nic wspólnego. I było super, do pierwszej kontroli,gdy okazało się, że program mu czegoś nie podpowiedział, a sam nie wiedział, coś źle zaksięgował i wyszły błędy. Taką kare mu dowalili, że zbankrutował i firmę zamkną jeszcze szybciej, niż otwierał.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

9.12.2015 15:49
Oprócz informacji o wdrożeniu systemu księgowego, brak innych informacji, które są niezbędne do przekazania ewentualnych wskazówek. A więc jaka jest to firma, czy prowadzi księgowość pełną czy uproszczoną, czym się zajmuje itp. Jeśli prowadzi pełną księgowość, duży rozbudowany program księgowy byłby wskazany. Natomiast, jeśli jest to mikroprzedsiębiorstwo na książce przychodów i rozchodów, uważam że aż taki program nie jest potrzebny, można kupić na allegro chociażby Dumpingowca za 35 zł i z powodzeniem wystarczy.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

9.12.2015 15:50
Oprócz informacji o wdrożeniu systemu księgowego, brak innych informacji, które są niezbędne do przekazania ewentualnych wskazówek. A więc jaka jest to firma, czy prowadzi księgowość pełną czy uproszczoną, czym się zajmuje itp. Jeśli prowadzi pełną księgowość, duży rozbudowany program księgowy byłby wskazany. Natomiast, jeśli jest to mikroprzedsiębiorstwo na książce przychodów i rozchodów, uważam że aż taki program nie jest potrzebny, można kupić na allegro chociażby Dumpingowca za 35 zł i z powodzeniem wystarczy.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
JanuszXX

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.12.2015 15:07
Właśnie jeśli chodzi o użytkowanie to nie ukrywam że jakieś tam pojęcie o księgowości mam, ale wolał bym zatrudnić do tego profesjonalistę, żeby móc spokojnie zająć się tylko prowadzeniem firmy. W grę wchodzi tylko oprogramowanie do pełnej księgowości, dlatego pytanie o Symfonię a nie o Start. Firma jest typowo nastawiona na produkcję i sprzedaż, 22 osoby zatrudnione. Nie chciał bym się bawić w tanie wersje programów, które posiadają połowę funkcjonalności. Z tego co czytałem Symfonia sprawdza się raczej w "podobnych" o ile takie porównania są wskazane firmach.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

10.12.2015 19:43
JanuszXX napisał
Właśnie jeśli chodzi o użytkowanie to nie ukrywam że jakieś tam pojęcie o księgowości mam, ale wolał bym zatrudnić do tego profesjonalistę, żeby móc spokojnie zająć się tylko prowadzeniem firmy. W grę wchodzi tylko oprogramowanie do pełnej księgowości, dlatego pytanie o Symfonię a nie o Start. Firma jest typowo nastawiona na produkcję i sprzedaż, 22 osoby zatrudnione. Nie chciał bym się bawić w tanie wersje programów, które posiadają połowę funkcjonalności. Z tego co czytałem Symfonia sprawdza się raczej w "podobnych" o ile takie porównania są wskazane firmach.


Jeśli chodzi o pełną księgowość, to oczywiście Symfonia jest dobrym programem. Jeśli jest produkcja i zatrudnione osoby, to dobrze byłoby kupić również pozostałe moduły symfonii - symfonia handel oraz symfonia kadry i płace.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.12.2015 8:19
Czy Symfonia to drogi produkt?
Przymierzam się do założenia swojej działalności. Chodzi mi o biuro rachunkowe. Mam wykształcenie w tym kierunku i nie ukrywam, że lubię to robić.
Uczyłem się na programach Insertu, ale jak sprawdzałem cenę, to tam wychodzi ponad 1000 złotych za program.
Zastanawiam się, co było by lepsze?
Cytuj
JanuszXX

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.12.2015 12:24
Szczerze mówiąc nie zastanawiałem się nad Kardami i Płacami, ale może to też nie będzie złe rozwiązanie. Z tego co widzę też nie wychodzi to drogo. A odnośnie zarządzania Handlem to te oprogramowanie ma połączenie z tym odnośnie Księgowości?
Cytuj
Odpowiedź