• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

finanse i księgowość

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Elżbieta S

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.12.2015 23:25
ramzi napisał
Czy Symfonia to drogi produkt?
Przymierzam się do założenia swojej działalności. Chodzi mi o biuro rachunkowe. Mam wykształcenie w tym kierunku i nie ukrywam, że lubię to robić.
Uczyłem się na programach Insertu, ale jak sprawdzałem cenę, to tam wychodzi ponad 1000 złotych za program.
Zastanawiam się, co było by lepsze?

Symfonia trochę mniej kosztuje i wg mnie jest o wiele bardziej funkcjonalna. Masz możliwość pobrania wersji 60 dniowej i przetestować oprogramowanie. Przez ten czas można szczegółowo sprawdzić działanie programu.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 21:45
JanuszXX napisał
Szczerze mówiąc nie zastanawiałem się nad Kardami i Płacami, ale może to też nie będzie złe rozwiązanie. Z tego co widzę też nie wychodzi to drogo. A odnośnie zarządzania Handlem to te oprogramowanie ma połączenie z tym odnośnie Księgowości?


Ma powiązania. Symfonia Handel jest to moduł do obsługi magazynu lub magazynów. Dane z magazynu mogą być przenoszone do księgowości
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
JanuszXX

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 14:54
No to znacznie by to usprawniło pracę. W takim razie przetestuję moduł Symfonii Handel. Dziękuję bardzo za wskazówki.
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 11:30
Czy posiadając firmę można w ogóle korzystać z darmowej wersji oprogramowania? Przez te 30 czy 60 dni? Nie potrzeba na program jakiejś faktury albo czegoś takiego?
Kiedyś słyszałem, że nie można mieć w firmie darmowego oprogramowania, bo Urząd Skarbowy na to nie pozwala.
Co prawda dotyczyło to OpenOffice'a, który w ogóle jest darmowy, ale zastanawiam się, jak to wygląda w przypadku okresów testowych?
Cytuj
JanuszXX

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.12.2015 14:38
Szzczerze mówiąc nie interesowałem się za bardzo w tym temacie, ale wydaje mi się że urząd nie powinien do tego nic mieć. Po to są tworzone wersje testowe żeby można było sobie sprawdzić program pod kątem swojej działalności i potrzeb. Ja właśnie testuję moduł Symfonii do handlu, ale bardziej w celu poznania funkcjonalności oprogramowania a nie używania go do wprowadzania autentycznych danych. I muszę przyznać że to dość funkcjonalne oprogramowanie.
Cytuj
PoniedziałkowyGość

Niezarejestrowani

28.12.2015 11:05
Ja polecam FK-LOGIC
Dobry i sprawdzony program, który na rynku jest od bardzo dawna
Do zakupienia bezpośrednio u producenta: http://info-logic.pl/oprogramowanie-dla-firm
Cytuj
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.12.2015 11:23
Co do darmowego oprogramowania to na pewno nie może go być w urzędach. Jak to wygląda w prywatnych przedsiębiorstwach?
Tego powiem szczerze, że nie wiem.
O Openofficce też słyszałem, że się czepiają, tzn. każą płacić za niego podatek jak za MS Officce, a wiadomo, że to niebo a ziemia jeśli chodzi o ceny.
Tylko nie zapominajmy, że wersja testowa czy tzw. demo to nie jest to samo, co oprogramowanie darmowe, więc nie sądzę, żeby dało się podobnie oba przypadki rozważyć.
Cytuj
AnnaBoznanska

Niezarejestrowani

28.12.2015 11:40
Dodajmy, że płatne oprogramowanie daje nam automatycznie gwarancję jakości.
U nas w firmie również korzystamy z FK-LOGIC, właściwie już od wielu lat. Zawsze kiedy pojawia się dylemat to mogę dzwonić bezpośrednio do producenta, który objął naszą firmę opieką serwisową. Mamy też inne programy od nich i bardzo sobie chwalimy.

Lepiej sobie darmowe programy podarować...
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.12.2015 13:22
AnnaBoznanska napisał
Dodajmy, że płatne oprogramowanie daje nam automatycznie gwarancję jakości.
U nas w firmie również korzystamy z FK-LOGIC, właściwie już od wielu lat. Zawsze kiedy pojawia się dylemat to mogę dzwonić bezpośrednio do producenta, który objął naszą firmę opieką serwisową. Mamy też inne programy od nich i bardzo sobie chwalimy.

Lepiej sobie darmowe programy podarować...


To akurat argument bez pokrycia w rzeczywistości. Sama mam do czynienia z wieloma programami i zarówno te darmowe jak i płatne mają swoje wady i zalety. Wcale też nie jest tak, że płatne są lepsze, wręcz przeciwnie, psują się równie często, jeśli nie częściej niż darmowe. A denerwuje to dużo bardziej, bo jednak za nie zapłaciliśmy.
Np. taki Insert potrafi wysypać się kilka razy w ciągu roku. Jedyna zaleta płatnych programów, i to też dość wątpliwa, to to, że jednak jest jakieś wsparcie, ale dodzwonić się tam to też trzeba mieć nerwy.
Pani ten program jeszcze się nie wysypał? To gratuluję, ale prędzej czy później czeka to każdego.
Cytuj
Janek-ma

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 13:22
Nie ma zasady na to czy oprogramowanie komercyjne czy darmowe jest lepsze. Kwestia możliwości jego zastosowania. Z symfonią akurat miałem styczność. Program moim zdaniem jak na tak szerokie zastosowanie drogi nie jest. Jeśli chodzi o powierzanie finansów wolę korzystać ze sprawdzonych produktów a nie tańszych czy droższych.
Cytuj
Odpowiedź