• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

koszty promocji firmy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Morfee

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 15:25
ostatnio duzo osob wysyla mi rózne ofertówki odkad sie dowiedzieli ze chce zaczac promocje swojego biznesu.. i ceny sa przerózne niektorzy oferuja 100 zł za top 3 inni okolo 1000 ile taka kampania marketingowa na poczatek moze kosztowac - od razu mowie nie mam biznesu ktory jest ogolnoswiatowy tylko lokalny ksiegowosc w krakowie i okolicach i nie zalezy mi na kampanii za 30 tys miesiecznie bo tyle nie mam, czy za 600 zł miesiecznie mozna coś zdziałac czy to zupełnie za mały budżet ?
Cytuj
greta44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 18:28
mam stycznosc z branzą i ci powiem ze na poczatek 600 zł jest ok wiadomo nie zrobisz za to nie wiadomo jakiej kampanii ale przynajmniej ogarniesz małe social media, moze jakiś marketing szeptany, artykuły na bloga - musisz sobie policzc co mozesz sam robic żeby zaoszczedzic albo wszystko zlecic zewnetrznie :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.6.2014 15:36
Juz tu kiedys dziewczyna pytala o promowanie bloga zanim bo zaczela pisac, tu jest podobnie. Najpierw wypracuj jakas marke dobrym produktem, a potem reklamuj.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 16:53
gosc niby tak jak morfee pisze tu o ksiegowosci wiec tu nie ma jako tako produktu tylko usluga na pewno górnego limitu nie ma a dolny trudno powiedziec - spróbuj może od jakiegos buzz marketingu może jakiś fajny blog z treścią?
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 17:47
jesli chodzi o adwrodsy to na pewno nie startuj do nich jak nie masz 1000 zł na budżet + 20% budżetu na obsługe przez firme zewnetrzną do tego social marketing najtansze oferty sa plus minus 400 zł ale to takie podstawowe bez jakiejś wiekszej analityki, jakies ulotki czy cos nie warto lepiej bloga prowadzic pisac jakies artykuły np do dziennika internautów czy jakiś branżówek :)
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:45
Myślę, że za 600 złotych miesięcznie możesz już coś zdziałać. Ja bym na Twoim miejscu postawił na marketing szeptany na forach lokalnych. Możesz też dać ogłoszenie do gazety:) Myślę, że plakaty czy bilbord też by nie zaszkodziły. Dzięki temu dotrzesz do większej rzeszy klientów a koszty tych działań nie powinny być duże.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 8:30
Moim zdaniem najlepszą formą reklamy dla ciebie byłby jakiś bilbord lub reklama w lokalnej prasie. Nie myślałaś o księgowości online? Miałabyś większy zasięg i dużo więcej klientów, wtedy reklama w sieci miałaby sens. Jeśli działasz tylko lokalnie to nie widzę sensu by reklamować się w sieci.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2014 20:49
Za 600 złotych nie zrobisz dużej reklamy ale zawsze możesz zainwestować w jakąś małą reklamę na blogach, w gazecie lub ulotki. Jak będziesz miała większy budżet to na pewno Twoje możliwości wzrosną. Co do księgowości online to myślę, że to nie byłby zły pomysł. Teraz dużo osób z tego korzysta
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2014 21:30
Myślę, że za 600 złotych możesz coś tam zareklamować. Wiadomo, że efekty nie będą takie super jak przy kampanii za 1000 czy 30000 ale prawdopodobnie zdobędziesz jakiś klientów. Zawsze możesz sama reklamować się na forach tematycznych.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 11:32
Na Twoim miejscu najpierw wypracowała bym lokalnie jakąś informacje o sobie, moze znajomi będą korzystać z Twoich usług i polecać Cie znajomym. Sądzie że taką podstawową reklamę jak artykuły na bloga czy prowadzenie własnego fanpge ogarniesz sam i oczywiście od razu na tym zaoszczędzisz.
Cytuj
Odpowiedź