• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Programy Partnerskie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 15:21
Bierzecie udział w programach partnerskich na ktorych podobno można zarabiać? chetnie sie dowiem ile mozna dorobić na czymś takim miesięcznie. widziałam ostatnio nawet taka oferte adtaily gdzie za wyswietlanie reklam google mozna zarabiac - czy w ogole warto coś takiego podpinać pod strone? wiadomo pod firmową bym tego nie zrobił ale mam kilka landing pagów - jak myslicie warto czy wiocha ?
Cytuj
greta44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 18:29
ja nie biore bo te wszystkie MLM - chyba ze to nie o to chodzi - sa o kant pupy rozbić, najwiecej zarabia ten co jest na górze a nie ten co faktycznie robi jak osioł na tych na górze, taka prawda... :(
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.6.2014 15:35
Jeżeli masz jakąś fajna stronkę czy blog to programu partnerskie są spoko. Można trochę zarobić. Poszukaj jakiegoś fajnego, na którym zarobisz i spróbuj. Nic nie tracisz na pewno.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 16:55
stracić pewnie nie stracisz - ostatnio nawet widziałam taki wyka z jaki sklep coś prowadzi z tego co pamietam to na pewno helion nexterio i chyba złote myśli. tyle przychodzi mi do głowy ale jak wpiszesz w google: programy partnerskie albo np dołacz do programu partnerskiego to cos znajdziesz :)
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 17:23
dzieki hania popatrzyłem sobie i na tym nexterio nie widze rzadnego programu niestety ale helion fajna sprawa, chyba zrobie po prostu bloga jak ktos pisał zeby nie robic tego na swojej stronie i nie psuc sobie jej takimi bzdetami a tresci ciekawych troche mam podróżniczych wiec moze komus sie spodobają :)
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 8:27
Ja jakoś nie wierzę w te programy partnerskie. Zgodziłam się kiedyś na wstawienie bannera pewnego sklepu na bloga i nic nie zarobiłam. Wydaje mi się, że ludzie nie wchodzili na stronę a jak już to przypadkiem. Poza tym znalezienie porządnego programu partnerskiego graniczy z cudem. Większość firm oferuje zniżki na zakupy itd
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 8:50
Ja kiedyś bawiłam się w te programy partnerskie ale nie zarobiłam na nich za dużo. Nie wiem jak blogerki to robią, że wyciągają po 3000 złotych na miesiąc skoro ja ledwo 100 złotych zarobiłam przez pół roku. Porażka:)
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2014 21:27
Jeśli masz stronę internetową albo bloga to możesz śmiało spróbować wziąć udział w programach partnerskich. Ja sam jakoś nie jestem do tego przekonany. Kiedyś próbowałem się w to bawić na swojej stronie i nic z tego nie wyszło. Nie wiem co robiłem źle.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 5:58
Prowadzę dość popularnego bloga i na programach partnerskich wyciągam ok 600 złotych miesięcznie. Myślę, że to niezły zysk:) Trzeba tylko pamiętać o tym by reklamy na blogu były związane z jego tematyką bo inaczej raczej nikt się nie zainteresuje.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:04
No to gratuluje Ci bo ja od zawsze miałam wrażanie że na tych programach partnerskich zarabiają tylko nie liczni w końcu pieniądze dostaje się za to ze ktoś kupił cos wchodząc z Twojego linku a nie tylko za to ze ktoś kliknie w link bo na takiej zasadzie chyba działa zarabiane za reklamy.
Cytuj
Odpowiedź