• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Programy Partnerskie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:06
Na pewno nie zarobisz na tym nie wiem ile ale jeżeli masz fajną stronę i sporo wyświetleń to możesz jak najbardziej spróbować tego sposobu zarabianie. Programy partnerskie mają to do siebie, że nie można się na nich zarobić ewentualnie wspomóc budżet.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 13:16
szkoda by mi było czasu na te programy partnerskie, a i ludzie też nie przystępują do tego zbyt chętnie. Chociaż kolega siedzi w branży MLM - to chyba działa na tej samej zasadzie? i wychodzi na tym nieźle, jednak jak dla mnie to jest wciskanie coraz większej grupie osób kitu. Na końcu zawsze znajdzie się ktoś, kto nic na tym nie zarobi, a jedynie straci - na moje szczęście w moim przypadku byłbym to ja ;D
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 22:29
Wszystko zależy ile masz wyświetleń na stronie i czy jest to opłacalne dla Ciebie. Zawsze to jakiś dodatkowy pieniądz choć nie wiem czy można na tym specjalnie zarobić.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 17:40
Wszelkiego rodzaju programy partnerskie to są po to żeby ewentualnie sobie dorobić, ale nie zarobić. Jeżeli Twoja strona ma rzeczywiście sporo wyświetleń to jak najbardziej można o tym pomyśleć.Z tym, że jakoś z zarobionych pieniędzy musisz się rozliczać prawda?
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:43
AudiMachina napisał
szkoda by mi było czasu na te programy partnerskie, a i ludzie też nie przystępują do tego zbyt chętnie. Chociaż kolega siedzi w branży MLM - to chyba działa na tej samej zasadzie? i wychodzi na tym nieźle, jednak jak dla mnie to jest wciskanie coraz większej grupie osób kitu. Na końcu zawsze znajdzie się ktoś, kto nic na tym nie zarobi, a jedynie straci - na moje szczęście w moim przypadku byłbym to ja ;D


No bo na tym nie da się zarobić ale jedynie coś tam sobie dorobić w wolnym czasie. przecież te programy partnerskie to są po to żeby to właśnie ta główna strona zarabiała poprzed ruch, który generują Ci niżej. TO jest logiczne.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:20
joasiamyk napisał
AudiMachina napisał
szkoda by mi było czasu na te programy partnerskie, a i ludzie też nie przystępują do tego zbyt chętnie. Chociaż kolega siedzi w branży MLM - to chyba działa na tej samej zasadzie? i wychodzi na tym nieźle, jednak jak dla mnie to jest wciskanie coraz większej grupie osób kitu. Na końcu zawsze znajdzie się ktoś, kto nic na tym nie zarobi, a jedynie straci - na moje szczęście w moim przypadku byłbym to ja ;D


No bo na tym nie da się zarobić ale jedynie coś tam sobie dorobić w wolnym czasie. przecież te programy partnerskie to są po to żeby to właśnie ta główna strona zarabiała poprzed ruch, który generują Ci niżej. TO jest logiczne.


Przecież programy partnerskie własnie po to zostały stworzone, żeby coś tam sobie dorobić i być partnerami a nie po to żeby nie wiadomo ile na tym zarabiać.
Cytuj
Odpowiedź