• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Programy Partnerskie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
HenioT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:34
Jak udało Ci sie zarobić to chyba jesteś w gronie tych nielicznych osób. No i moim zdaniem żeby na tym zarabiać trzeba też wiedzieć na które programy partnerskie się godzić a z których rezygnować.
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 15:10
to fakt reklamy powinny byc tematyczne bo jesli masz stronke o ogrodach nikt ci nie wejdzie w banner o ksiazkach IT, ale dobrego programu wcale nie tak trudno znalezc - jest troche takich stronek jak salemedia czy inne gdzie mozna albo znalezc gotowy program partnerski, albo stworzyc własne za opłata i zarabiac w drugą strone :)
Cytuj
pinky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 6:59
A jak można stworzyć własny program partnerski? Trudne to jest? Ja udostępniałam kiedyś bannery na swojej stronie ale nie zarobiłam na tym za dużo. Ludzie nie chętnie wchodzą w takie reklamy, z resztą wiem to po sobie bo nie znoszę stron z mnóstwem reklam.
Cytuj
Wiesiek4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 17:40
To mnie bardzo wkurzają te storny, które sa popularne, ludzie na co dzien z nich korzystają a tam nagle wyskakuje Ci milion reklam na całą strone i człowiek siedzi i klika te X żeby pozamykać to co wyskoczyło.To jest takie nachalne.
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:50
O rozumiem twoje zdenerwowanie, te wszystkie strony, ktore są często odwiedzane właśnie zarabiają na tych reklamach, tylko te reklamy czasami nie dawaja sie zamknąć. Ale dla właścicieli strony ważne jets to ze kasa się liczy.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:14
Wiecie, teraz żadnemu zależy na kasie, to ze te reklamy wyskakują to normalka. Najbardziej na tych portalach gdzie można obejrzeć jakiś film, ile tam jest kurcze reklam to głowa mała. Tam co chwile coś się pojawia. Ale to norma bo przecież oni sie właśnie z takich reklam utrzymują.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 14:41
O te reklamy na portalach gdzie można ogladac filmy to już całkowicie przegiecie. Wczoraj chciałem obejrzeć film to nie dość że włączałem go 3 razy to jeszcze co chwile jakaś reklama którą trzeba było wysłuchać do konca bo nie było możliwości wyłączenia. Film darmowy ale te reklamy przy tym to taka udręka.
Cytuj
Dionizy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:25
Ale to już jest korzyść tych osób które prowadza stronę, one też muszą mieć jakieś pieniadze za to co robią każdy z nas chce wynagrodzenie za własną parace wiec oni też chcą. Dlatego jest tyle reklam i ludzie decydują sie na te programy partnerskie.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 17:42
Nie znoszę reklam i nie zaśmiecam nim swojego bloga. Jakiś szacunek dla czytelników trzeba mieć :D Czasami umieszczę jakiś link w poście lub komentarzach ale bannerów na blogu nie ma i nie będzie. Sama nie znoszę gdy wchodzę na jakąś stronę a tam pełno reklam:/ Filmów już wcale online nie oglądam. Nie mam zamiaru się denerwować;)
Cytuj
Karola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 22:31
Ja dowiedziałam się niedawno, że na salesmedia.pl można założyć własny program partnerski:) Jest tam też wykaz kto już taki program ma. Moim zdaniem programy partnerskie są świetnym sposobem na zarobek, potrzeba tylko cierpliwości. Ja na swoim blogu mam bannery reklamowe i nie zmuszam nikogo do wchodzenia w nie. Teraz chyba skuszę się i założę dodatkowo swój własny program partnerski, mam już kilka blogów na oku z którymi chciałabym współpracować:)
Cytuj
Odpowiedź