• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Maszyny w leasing

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
rafalkowalik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2015 10:44
Od kilku miesięcy prowadzę firmę budowlaną. Zastanawiam się czy opłaci mi sie wziąć maszyny w leasing, czy lepiej na kredyt i po jakimś czasie będą moje na własność. Przydałabym mi się na pewno koparka, kruszarka. To są spore koszty, a szczerze mówiąc z leasingu nigdy nie korzystałem. Polecacie coś?
Cytuj
Sebastian Sroka

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 124 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 13:15
rafalkowalik napisał
Od kilku miesięcy prowadzę firmę budowlaną. Zastanawiam się czy opłaci mi sie wziąć maszyny w leasing, czy lepiej na kredyt i po jakimś czasie będą moje na własność. Przydałabym mi się na pewno koparka, kruszarka. To są spore koszty, a szczerze mówiąc z leasingu nigdy nie korzystałem. Polecacie coś?

Przy leasingu maszyny też po okresie zakończenia umowy maszyny będą Twoją własnością.
Cytuj
Sebastian Sroka
s.sroka@finansowanie24.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 17:15
rafalkowalik napisał
Od kilku miesięcy prowadzę firmę budowlaną. Zastanawiam się czy opłaci mi sie wziąć maszyny w leasing, czy lepiej na kredyt i po jakimś czasie będą moje na własność. Przydałabym mi się na pewno koparka, kruszarka. To są spore koszty, a szczerze mówiąc z leasingu nigdy nie korzystałem. Polecacie coś?


Wszystko zależy od tego, czy firma jest dochodowa. Jeśli chcesz zrobić sobie koszty, to lepiej wziąć maszyny w leasing. Ratę leasingową wrzucisz całą w koszty. W przypadku kredytu, w koszty możesz tylko zaksięgować odsetki.
Jeśli chcesz ponieść jak najniższe koszty, nie szukaj kredytu w banku, lecz w fundacji pozarządowej. Nie wiem na jakim województwie mieszkasz, natomiast w niektórych z województw fundacje mają środki z funduszu Jeremii i można otrzymać pożyczkę np. na 0% oprocentowania. Spłacasz tylko sam kapitał.

Zainteresowanych pozyskiwaniem środków finansowych na rozwój firmy z terenu woj. łódzkiego zapraszam do kontaktu.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.1.2016 8:16
W lubelskim także można dostać taką pożyczkę za 0?
Czy warunki do spełnienia są ciężkie?
Pytam, bo mój brat ma dość nową firmę, jest na rynku od prawie pół roku i chyba będzie się rozglądał za kredytem.
Chętnie bym mu podpowiedział o tym funduszu i pożyczkach, jeśli oczywiście do tak krótko działającej firmy byłaby możliwość otrzymania takiego wsparcia.
Oczywiście pieniędzy nie potrzebuje na bieżące wydatki czy opłaty a na rozwój linii produkcyjnej, a tym samym rozwój firmy.
Cytuj
Odpowiedź