• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

jak przejść na duży ZUS?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

5.11.2015 11:41
Anita napisał
Czy ta ustawa już weszła w życie?
Zniknęła już luka, czy wciąż nad tym pracują?
Uważam, że niekoniecznie to musi być nieuczciwe. Owszem, jak jakaś pani planuje zajść w ciążę i dopiero otwiera działalność właśnie po to, żeby się 'nachapać', to jest to nieuczciwe. Ale skoro ktoś i tak przez parę lat jednak działalność rozwijał i nie było to tylko na chwilę, to przecież i tak płacił składki, a skoro daje mu się taką możliwość to czemu miałby nie skorzystać?
Bo trzeba patrzeć na dobro ogółu? Mnie to nie przekonuje, bo wiem, że ten'ogół' ma gdzieś moje dobro, więc czemu mam się odwdzięczać?


Wydaje mi się, że ustawa miała wejść w życie z dniem 1 listopada tego roku
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Gromek

Niezarejestrowani

5.11.2015 13:13
Anita napisał
Czy ta ustawa już weszła w życie?
Zniknęła już luka, czy wciąż nad tym pracują?
Uważam, że niekoniecznie to musi być nieuczciwe. Owszem, jak jakaś pani planuje zajść w ciążę i dopiero otwiera działalność właśnie po to, żeby się 'nachapać', to jest to nieuczciwe. Ale skoro ktoś i tak przez parę lat jednak działalność rozwijał i nie było to tylko na chwilę, to przecież i tak płacił składki, a skoro daje mu się taką możliwość to czemu miałby nie skorzystać?
Bo trzeba patrzeć na dobro ogółu? Mnie to nie przekonuje, bo wiem, że ten'ogół' ma gdzieś moje dobro, więc czemu mam się odwdzięczać?
Jakie to Polskie.... zamiast uczciwie pracować, to szukamy luk w prawie. Przerażające...
Cytuj
pati-mom

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2015 13:42
Przecież tylko zapytałam. Tyle osób na tym jest, to chyba normalne, że też bym chciała? Każdy by chciał chyba.
Skoro już nie ma takiej możliwości to trudno, jakoś przeżyję.
Tylko czy będąc na macierzyńskim nadal będę musiała co miesiąc opłacać składki ZUS? Jak to wygląda? Bo jeśli tak, to naprawdę niedużo mi zostanie na życie.

Do użytkownika gromek: Nie wiem czy ty ciężko pracujesz, ale ja na pewno, więc z takimi uwagami może zwracaj się do swoich znajomych a nie obcych osób, których nie znasz.
Cytuj
Odpowiedź