• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

gdzie załatwić kredyt dla firmy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tom-Nag

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2015 13:32
Słyszałem, że jest możliwość wziąć gdzieś kredyt na preferencyjnych warunkach, który będzie współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Mam firmę produkcyjną i chętnie bym skorzystał z takiej możliwości na zakup maszyn i otworzenie nowej linii produkcyjnej. Gdzie mogę poszukać na ten temat informacji? Czy w ogóle nadal jest możliwość wzięcia takiego kredytu? Bo kolega, który mi o nim wspomniał już kończy swój spłacać.
Cytuj
Leon

Niezarejestrowani

30.10.2015 13:36
Tom-Nag napisał
Słyszałem, że jest możliwość wziąć gdzieś kredyt na preferencyjnych warunkach, który będzie współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Mam firmę produkcyjną i chętnie bym skorzystał z takiej możliwości na zakup maszyn i otworzenie nowej linii produkcyjnej. Gdzie mogę poszukać na ten temat informacji? Czy w ogóle nadal jest możliwość wzięcia takiego kredytu? Bo kolega, który mi o nim wspomniał już kończy swój spłacać.
Popatrz na stornie bGK, Urzędach Pracy, Agencjach w swoim regionie, które się tym zajmują.
Cytuj
Tom-Nag

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2015 14:08
Widzę, że nie będzie łatwo. Ale dziękuję, na pewno popatrzę.
Cytuj
Leon

Niezarejestrowani

30.10.2015 14:16
Może i niełatwo, ale warto:)
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2015 16:21
Informacji na temat takich pożyczek można uzyskać w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz jednostkach działających w ramach KSU czyli Krajowego Sektora Usług. Na terenie poszczególnych województw tymi jednostkami są np. Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Mazowiecka Agencja Rozwoju Regionalnego, Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości, itp. Trzeba znaleźć w internecie.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

1.11.2015 21:08
Pożyczki ze środków z UE są udzielane na terenie poszczególnych województw przez wskazane fundusze które w tym pośredniczą, trzeba poszukać informacji o tym... natomiast są jeszcze kredyty z gwarancją de minimis które też są dużo tańsze a dostępne w bankach, np. idea, biz bank, niektórych spółdzielczych itp.

Tom-Nag napisał
Słyszałem, że jest możliwość wziąć gdzieś kredyt na preferencyjnych warunkach, który będzie współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Mam firmę produkcyjną i chętnie bym skorzystał z takiej możliwości na zakup maszyn i otworzenie nowej linii produkcyjnej. Gdzie mogę poszukać na ten temat informacji? Czy w ogóle nadal jest możliwość wzięcia takiego kredytu? Bo kolega, który mi o nim wspomniał już kończy swój spłacać.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

2.11.2015 11:05
Artur Sarnecki napisał
Pożyczki ze środków z UE są udzielane na terenie poszczególnych województw przez wskazane fundusze które w tym pośredniczą, trzeba poszukać informacji o tym... natomiast są jeszcze kredyty z gwarancją de minimis które też są dużo tańsze a dostępne w bankach, np. idea, biz bank, niektórych spółdzielczych itp.

Tom-Nag napisał
Słyszałem, że jest możliwość wziąć gdzieś kredyt na preferencyjnych warunkach, który będzie współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Mam firmę produkcyjną i chętnie bym skorzystał z takiej możliwości na zakup maszyn i otworzenie nowej linii produkcyjnej. Gdzie mogę poszukać na ten temat informacji? Czy w ogóle nadal jest możliwość wzięcia takiego kredytu? Bo kolega, który mi o nim wspomniał już kończy swój spłacać.


Pożyczki z funduszy są najtańszą formą finansowania. Kredyt Idea Banku jest tylko poręczany przez Fundusz, na dzień dzisiejszy na dwa województwa - łódzkie i mazowieckie, oprocentowanie marża 5% + wibor 12 m-czny.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2015 9:39
A czy taki kredyt jest trudno dostać? Wiele warunków trzeba spełnić?
Sam mam firmę, ale jest bardzo mała, to znaczy jednoosobowa i zajmuję się usługami.
Prowadzę ją dopiero od 3 miesięcy i zastanawiam się, czy mam szansę na kredyt? Na razie dochody netto wynoszą około 2000 złotych, co i tak uważam za pewien sukces, bo nie sądziłem, że aż tyle na początku uda mi się zarobić. Ale czy z takim stażem i takimi dochodami jest szansa na jakiś preferencyjny kredyt?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

3.11.2015 10:47
Tak, z tym że musisz złożyć wniosek;) Cieżko powiedzieć czy nie będzie potrzebny np. w funduszu potrzebny poręczyciel. W Banku o ile masz dobry BIK to kredyt powinieneś dostać.

BartStec napisał
A czy taki kredyt jest trudno dostać? Wiele warunków trzeba spełnić?
Sam mam firmę, ale jest bardzo mała, to znaczy jednoosobowa i zajmuję się usługami.
Prowadzę ją dopiero od 3 miesięcy i zastanawiam się, czy mam szansę na kredyt? Na razie dochody netto wynoszą około 2000 złotych, co i tak uważam za pewien sukces, bo nie sądziłem, że aż tyle na początku uda mi się zarobić. Ale czy z takim stażem i takimi dochodami jest szansa na jakiś preferencyjny kredyt?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

3.11.2015 11:03
BartStec napisał
A czy taki kredyt jest trudno dostać? Wiele warunków trzeba spełnić?
Sam mam firmę, ale jest bardzo mała, to znaczy jednoosobowa i zajmuję się usługami.
Prowadzę ją dopiero od 3 miesięcy i zastanawiam się, czy mam szansę na kredyt? Na razie dochody netto wynoszą około 2000 złotych, co i tak uważam za pewien sukces, bo nie sądziłem, że aż tyle na początku uda mi się zarobić. Ale czy z takim stażem i takimi dochodami jest szansa na jakiś preferencyjny kredyt?


Pożyczka w Fundacji jest nisko oprocentowana, ale musi być zabezpieczona. Najczęstszą formą zabezpieczenia są poręczyciele. Mogą być też inne formy zabezpieczenia, chociażby hipoteka. Jeśli zaś chodzi o kredyty bankowe, w tym przypadku Idea Banku, jeśli klient ma odpowiedni BIK i wiek, - BIK A - kredyt do 100 tys zł, BIK B - do 50 tys. zł z zabezpieczeniem Banku Gospodarstwa Krajowego, przy czym bez zabezpieczenia hipotecznego wymagane ukończone 25 lat.
Warunek - w momencie uruchomienia kredytu, klient musi okazać się fakturami, świadczącymi, że już zainwestował w firmę, wysokość 30% wartości kredytu. Kredyt wypłacany jest najczęściej w 2 transzach, każda po rozliczeniu pierwszej.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź