• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy integracja jest opłacalna?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Beata Gamm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2015 21:48
Czy opłaca się brać pożyczkę na wycieczkę integracyjną? Chciałbym zabrać pracowników na wycieczkę organizowaną przez Adrenalina & Motywacja Club. Zastanawiam się, czy taka inwestycja w pracowników może być opłacalna. Pracują u mnie sami faceci więc z pewnością spodobało by im się Cross Country Safari zamiast zwykłej imprezy integracyjnej.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 8:28
To jest to aż tak droga wycieczka? Firma nie generuje wystarczających zysków, żeby wystarczyło na integrację?
Ja bym na pewno nie brał kredytu na coś takiego, bo uważam, że na rozrywki to firma powinna zarobić sama.
To w moim odczuciu nagroda za dobrą, efektywną pracę.
Inna sprawa, czy pracownicy się z niej ucieszą, z doświadczenia wiem, że imprezy integracyjne są raczej średnio udane i tak naprawdę zawsze kończą się tak samo.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 9:27
Ciekawi mnie, na jakim etapie rozwoju jest firma. Jeśli już zarabia, ma się czym pochwalić, ma dobrą kadrę, która pozwala pomnażać wynik, to na pewno warto w nią inwestować. Pytanie tylko powstaje takie, czy aby na pewno sfinansować wycieczkę kredytem. Uważam, że takie koszty, można ponosić wtedy, kiedy firma ma już stabilną sytuację finansową, gwarantującą osiąganie dochodów. Jeśli natomiast nie, nie proponuję takiego rozwiązania.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
JakubZet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 11:15
Lepiej jak masz kase na zbyciu to zainwestuj w firme, albo daj premie pracownikom.
Cytuj
Trylion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 15:45
Też mi się wydaje, że premia lepiej na nich podziała, no i nie będzie to aż taki wydatek.
Nie wiem, co to za organizator, ani czy planujesz wyjechać na prawdziwe safari, ale to raczej rozrywka dla bogatych firm?
Może lepiej zorganizuj coś w kraju, co będzie mniej kosztowne, a też pozwoli miło spędzić czas?
Zależy chyba też co to za branża i kto tam pracuje, bo obstawianie, że jak facet, to mu się spodoba safari jest trochę stereotypowe.
Ja bym na przykład wolał jakiegoś paintballa.
Cytuj
Odpowiedź