• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Potwierdzenie wypłaty z bankomatu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2015 11:44
Chciałbym się dowiedzieć, czy niezabranie tego świstka, który dostajemy z bankomatu rzeczywiście czymś grozi? Czy o może się do czegoś przydać i po co go w ogóle brać?
Moja dziewczyna na przykład zawsze wypłaca pieniądze bez potwierdzenia, czy może mieć z tego powodu kiedyś problemy? Ona jest trochę proekologiczna i twierdzi, że nie będzie niepotrzebnie marnować papieru.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

22.10.2015 12:01
Potwierdzenia wypłat z bankomatu to dodatkowe potwierdzenie operacji, które i tak zostawi ślad na koncie i bankowości elektronicznej także więc nie ma to znaczenia. Natomiast na takim potwierdzeniu nie ma wrażliwych danych.

Gracjal napisał
Chciałbym się dowiedzieć, czy niezabranie tego świstka, który dostajemy z bankomatu rzeczywiście czymś grozi? Czy o może się do czegoś przydać i po co go w ogóle brać?
Moja dziewczyna na przykład zawsze wypłaca pieniądze bez potwierdzenia, czy może mieć z tego powodu kiedyś problemy? Ona jest trochę proekologiczna i twierdzi, że nie będzie niepotrzebnie marnować papieru.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
JakubZet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 11:08
Zauważ, że często masa tych świstków leży koło bankomatu i nic się z nimi nie dzieje :D
Cytuj
Trylion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 15:40
JakubZet napisał
Zauważ, że często masa tych świstków leży koło bankomatu i nic się z nimi nie dzieje :D


Mnie to właśnie dziwi bo wielokrotnie czytałem, że na tych potwierdzeniach są jakieś wrażliwe dane, które ktoś może wykorzystać. Niby ten kawałek numeru karty czy konta, już sam nie pamiętam. Dlatego ja tego nie biorę, chyba, że chodzi o większe kwoty.
Ale czy naprawdę trzeba być tak ostrożnym? Były jakieś przypadki, gdzie ktoś kogoś okradł za pomocą tego potwierdzenia?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

24.10.2015 10:32
nie ma tam danych wrażliwych

Trylion napisał
JakubZet napisał
Zauważ, że często masa tych świstków leży koło bankomatu i nic się z nimi nie dzieje :D


Mnie to właśnie dziwi bo wielokrotnie czytałem, że na tych potwierdzeniach są jakieś wrażliwe dane, które ktoś może wykorzystać. Niby ten kawałek numeru karty czy konta, już sam nie pamiętam. Dlatego ja tego nie biorę, chyba, że chodzi o większe kwoty.
Ale czy naprawdę trzeba być tak ostrożnym? Były jakieś przypadki, gdzie ktoś kogoś okradł za pomocą tego potwierdzenia?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź