• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pomysł na biznes z małym kapitałem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Irena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 13:31
Piszę, bo może ktoś podsunie mi jakiś dobry pomysł na biznes, bo jakoś sami z mężem nie możemy na nic wpaść. Chodzi o to, że mieszkamy w większym mieście i chyba wszystko już tu jest. Do tego nie dysponujemy dużym kapitałem, bo mamy 15000 które możemy przeznaczyć na start. praca na etatach bardzo daje nam w kość, bo niemal się nie widzimy przez to, zresztą marzy nam się praca na własny rachunek. Jakieś pomysły?
Cytuj
Kala

Niezarejestrowani

8.10.2015 14:00
A macie jakieś hobby? Czym się zajmujecie? Mi się np. marzy otwarcie saloniku prasowego z prawdziwego zdarzenia...
Cytuj
Patryk

Niezarejestrowani

8.10.2015 14:38
Takie proste pomysły są najlepsze. 15 000 zł to niewiele, myśleliście nad jakimś dofinansowaniem?
Cytuj
Irena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 15:06
Racze nie zastanawiałam się nad dofinansowaniem, bo póki nie mamy pomysłu, nie nie bardzo wiadomo o co się starać.
Jakiegoś wielkiego hobby też nie mamy, całe życie w pracy, mąż jako referent w urzędzie, a ja jestem sekretarką w prywatnej firmie.
Z takimi zawodami nie ma za bardzo jak iść na swoje, prawda?
A zainteresowania? No cóż, mąż trochę zajmuje się fotografią, więc zastanawialiśmy się nad czymś w tę stronę, ale czy to byłby opłacalny biznes?
Ja raczej powątpiewam.
Cytuj
Kala

Niezarejestrowani

8.10.2015 15:36
O fotografia bardzo jest opłacalna, śluby, komunie itd. A dobry w tym jest?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 15:41
A może

doradztwo finansowe
usługi ślubne - fotografia/organizacja
zespół muzyczny:)
kanał na youtube
blog
serwisy internetowe
programy partnerskie
handel
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Arczi

Niezarejestrowani

8.10.2015 17:32
Jeżeli mąż robi dobre zdjęcia to ludzie to docenią i będą chcieli takiego fotografa na ślub, sesje plenerowe itd
Dobra strona internetowa + reklama na przeróżnych forach internetowych stargetowanych na dany obszar i czekać :)
Tylko, pytanie jak dobrym fotografem jest Pani mąż??
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 20:51
Trudno jest radzić i proponować rodzaj działalności nie znając osoby chcącej zacząć działać na własny rachunek, ani jej predyspozycji, pasji, itp. Ja jestem zwolennikiem zakładania firmy, ale tylko wtedy, kiedy jest to decyzja przemyślana, poparta wiedzą, znajomością rynku. To co ma wzięcie w jednej części kraju, może nie znaleźć klienta w innej części. Dlatego ja nie doradzę konkretnych rozwiązań.
Mogę natomiast zwrócić uwagę na branżę, która w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Jest to branżą Wellness, tzw. branża zdrowego życia. Społeczeństwo się starzeje, ludzie dożywający wieku emerytalnego chcą być silni, zdrowi tak jak za czasów swej młodości. Poszukują więc suplementów żywności, chcą zdrowo się odżywiać, korzystać z różnych form aktywności ruchowej, salonów piękności, odnowy biologicznej itp. I mówi się, że branża cały czas ma tendencję wzrostu.
Inne branże rozwojowe to rękodzieło artystyczne, ręcznie wykonane zabawki, w tym zabawki dla niepełnosprawnych dzieci.
Ale tak jak pisałem wyżej, rozpoczęcie działalności musi być poprzedzone przemyśleniem i analizą rynku
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
KarolinaGmyz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 11:14
O to ma Pan ciekawy pomysł, ale żeby otworzyć takie spa to trzeba jednak więcej niz te 15000 zł
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 11:37
Można robić różny biznes. Jeśli ktoś bardzo chce i wierzy w to co robi lub zamierza robić, to brakującą kwotę znajdzie. Można również zrobić coś wspólnie ze znajomym, kimś z rodziny itp. Pomysłów jest wiele.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź