• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pomysł na biznes z małym kapitałem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jamie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 15:00
Idąc tym tropem można otworzyć na przykład klub fitness dla starszych osób. Oczywiście należałoby zrobić jakieś szkolenie w tym kierunku, ale jeśli ktoś lubi sport i na przykład sam chodzi na aerobik to chyba nie będzie miał z tym większego problemu.
No i to nie powinno dużo kosztować. Bo co trzeba do takiej sali, oprócz sali?
Maty, ciężarki i sprzęt z muzyką.
Słyszałem, że takie miejsca mają powodzenie, bo starsze panie mają sporo czasu, no i chcą zadbać o siebie.
Cytuj
IgaIg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 9:25
Ja marze o otworzeniu slaonu fitnes, niestety to droga sprawa, ale jak widze jak są one oblegane to się motywuje jeszcze bardziej zeby jednak cos takiego otworzyć.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 11:45
IgaIg napisał
Ja marze o otworzeniu slaonu fitnes, niestety to droga sprawa, ale jak widze jak są one oblegane to się motywuje jeszcze bardziej zeby jednak cos takiego otworzyć.


Ale marzenia są po to aby je spełniać. Trzeba dążyć do tego celu, zacząć szukać pomieszczenia, spróbować popatrzyć w sklepach ceny wyposażenia itp., zrobić sobie projekt. Zrobić biznesplan przedsięwzięcia. Może warto się tym zająć teraz, bo za jakiś czas miejsce może być już zajęte.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 13:14
IgaIg napisał
Ja marze o otworzeniu slaonu fitnes, niestety to droga sprawa, ale jak widze jak są one oblegane to się motywuje jeszcze bardziej zeby jednak cos takiego otworzyć.


Naprawdę to aż takie drogie?
Ja myślałem raczej podobnie, jak użytkownik jamie, że najdroższy będzie wynajem lokalu i zatrudnienie trenerki. No chyba, że się samemu potrafi takie coś poprowadzić, znam wiele osób, które mają coś wspólnego z fitnessem, zresztą, teraz w szkołach dla dorosłych jest kierunek instruktor fitnessu, może sprawdź, czy u ciebie w mieście nie ma? Nie wiem, czy to czasem nie jest bezpłatne.
oczywiście pewnie byłyby potrzebne jakieś maty i hantelki, ale to raczej nie taki duży koszt.
O wiele ciężej byłoby otworzyć siłownię.
Wypowiedź została zmieniona przez: carlos 14.10.2015 13:14
Cytuj
Olga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.10.2015 10:20
A ja bym chciala założyc kawiarenke, obawiam się jednak, że w niezbyt duzym miescie, 70tys. to niezbyt dochodowy biznes...
Cytuj
maniusa

Niezarejestrowani

24.5.2016 21:23
Ja ostatnio czytałam na  http://www.ecomyjnia.pl/ i bardzo mi sie spodobała ich oferta, nie trzeba mieć majątku na start a firma daje bardzo fajnie warunki i organizuje szkolenia. A lokalizacja pod marketem tez dobra
Cytuj
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2016 21:18
Olga napisał
A ja bym chciala założyc kawiarenke, obawiam się jednak, że w niezbyt duzym miescie, 70tys. to niezbyt dochodowy biznes...


Zaciekawił mnie ten wątek, chociaż jest stary. Taka mała przytulna kawiarenka to niezły pomysł. Można nawiązać współpracę z dobrą cukiernią i np. w tym wyłącznie naszym miejscu sprzedawać np. mufinki. A ja się zastanawiam czy nie otworzyć w moim mieście miejsca z warsztatami dla każdej grupy wiekowej. Coś związanego z rękodziełem. Mam kursy tkania, filcowania, decoupage i inne. Mam nadzieję, że uda mi się, bo jednak jest zainteresowanie wśród ludzi taka formą odpoczynku.
Wypowiedź została zmieniona przez: winka 25.5.2016 21:19
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

30.5.2016 9:59
Jako osoba, która przepracowala 21 lat na etacie powiem, że rezygancja z etatu na rzecz własnej działalnosci nie jest łatwa.
Poczucie nawet niewielkiej stablilizacji jest wartością, z której trudno zrezygnować.
Jestem zwolennikiem rozpoczęcia swojego biznesu, co by to nie było, z jednoczesnym kontynuowaniem pracy na etacie, do momentu aż uzyskiwany dochód zastapi ten z etatu. Na poczatku nie będzie łatwo, ale ryzyko wpadnięcia w długi mniejsze.
Szukałbym też rozwiązań, w których bardziej chodzi o zaangażowanie własnych umiejętności niż cudzych pienędzy.
Proszę też pamiętać, że łatwiej jest wspólnie żyć, jeśli się razem nie pracuje.
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Gość

Niezarejestrowani

30.5.2016 15:15
A o franczyzie mysleliście? To też niezle rozwiązanie, sporo firm ma bardzo dobre oferty teraz a nie trzeba dużego wkładu na start. Mi wpadł w oko pomysł od http://www.ecomyjnia.pl/ na myjnie pod marketem
Cytuj
Odpowiedź