• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt obrotowy z Idea banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 15:10
Szukam aktualnie jakiegoś kredytu dla mojej firmy. Mam ją od niedawna, konkretnie od marca i zauważyłem, że Ideabank daje takie kredyty już od 1 dnia prowadzenia firmy. Chciałbym się dowiedzieć, jakiego oni wymagają zabezpieczenia?
I jak tam wygląda oprocentowanie, bo marża to 1,5%.
Mi zależy na 10 tysiącach złotych, na dokupienie sprzętu i materiałów do produkcji.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 19:56
Idea Bank udziela kredytów dla nowo powstałych firm. Zabezpieczone dotychczas były poręczeniem Banku Gospodarstwa Krajowego. Przedsiębiorcy z BIK A mogą otrzymać 100000 zł, z BIK B 50000 zł. Oprocentowane marża plus Wibor w granicach 9,5%. Po przyznaniu kredytu a przed jego uruchomieniem, należy wykazać, że już zainwestowaliśmy w firmę. Musimy przedstawić faktury na 30% wartości kredytu. Przy 10000 zł, będzie to 3000 zł. Kredyt wypłacany jest najczęściej w 2 transzach, każdą musimy rozliczyć.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 9:29
Stanisław Bińkiewicz napisał
Idea Bank udziela kredytów dla nowo powstałych firm. Zabezpieczone dotychczas były poręczeniem Banku Gospodarstwa Krajowego. Przedsiębiorcy z BIK A mogą otrzymać 100000 zł, z BIK B 50000 zł. Oprocentowane marża plus Wibor w granicach 9,5%. Po przyznaniu kredytu a przed jego uruchomieniem, należy wykazać, że już zainwestowaliśmy w firmę. Musimy przedstawić faktury na 30% wartości kredytu. Przy 10000 zł, będzie to 3000 zł. Kredyt wypłacany jest najczęściej w 2 transzach, każdą musimy rozliczyć.


Dziękuję za dokładne wytłumaczenie, na czymś takim mi zależało.
oprocentowanie chyba nie jest zbyt wysokie (mogłoby być co prawda niższe, ale obawiam się, że ww obecnej sytuacji, na nic lepszego nie mogę raczej liczyć).
A czy te faktury mogą dotyczyć na przykład wynajmu pomieszczeń czy też musza dotyczyć ściśle zakupów materialnych do firmy?
Jeśli dostanę kredyt to będę je mógł wydać na dowolny cel, czy to tez jest jakoś określone?
Cytuj
JuliaKonopko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 9:46
Stanisław Bińkiewicz napisał
Idea Bank udziela kredytów dla nowo powstałych firm. Zabezpieczone dotychczas były poręczeniem Banku Gospodarstwa Krajowego. Przedsiębiorcy z BIK A mogą otrzymać 100000 zł, z BIK B 50000 zł. Oprocentowane marża plus Wibor w granicach 9,5%. Po przyznaniu kredytu a przed jego uruchomieniem, należy wykazać, że już zainwestowaliśmy w firmę. Musimy przedstawić faktury na 30% wartości kredytu. Przy 10000 zł, będzie to 3000 zł. Kredyt wypłacany jest najczęściej w 2 transzach, każdą musimy rozliczyć.
Wystarczy poręczenie? Nie trzeba hipoteki?
Cytuj
Odpowiedź