• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak cofnąć przelew na złe konto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tadeo

Niezarejestrowani

22.9.2015 14:24
Arunas napisał
Artur Sarnecki napisał
niestety żadną sprawą tego typu banki nie zajmują się tak szybko jak np. w momencie kiedy nie dopłacisz 20 groszy do raty kredytu;) tu działają ekspresowo a na reklamację ...mają czas
Jak kazda inna firma, przedsiebiorstwo :) Jesli maja fakture do opłacenia, to trudno moze poczekac, ale jak klient zalega dzien to juz sa telefony non stop :)
Każdy chce zeby jego należności były spłacane. Czy jest w tym coś dziwnego?
Cytuj
AnatolNowaczek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2015 10:53
Artur Sarnecki napisał
niestety żadną sprawą tego typu banki nie zajmują się tak szybko jak np. w momencie kiedy nie dopłacisz 20 groszy do raty kredytu;) tu działają ekspresowo a na reklamację ...mają czas
A Pan lubi jak ktoś ma wobec Pana długi?:)
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

23.9.2015 20:08
AnatolNowaczek napisał
Artur Sarnecki napisał
niestety żadną sprawą tego typu banki nie zajmują się tak szybko jak np. w momencie kiedy nie dopłacisz 20 groszy do raty kredytu;) tu działają ekspresowo a na reklamację ...mają czas
A Pan lubi jak ktoś ma wobec Pana długi?:)


nie ale kiedy ktoś chce coś wyjaśnić to nie mówie że na odpowiedź mam 2 tygodnie ;)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
ewelinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 8:01
Dwa tygodnie bez pieniędzy? Ładna kara dla osoby, która pomylił cyferki w przelewie!
Szkoda, że na bankach nawet nie ma jak się odegrać za podobne traktowanie klienta. Od razu widać, że to my jesteśmy mniej warci i podporządkowani. A przecież bez banku żyć się współcześnie nie da.
Niektóre banki mają za to jakieś zabezpieczenie przed takim wysłaniem przelewu (ja tak kiedyś zrobiłam) i w ciągu jakiegoś niedługiego czasu można ten przelew jeszcze w systemie zablokować.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 10:03
dwa tygodnie to czas na odpowiedź, a zwrot to inna sprawa...ja podobną sprawę ciągnę już ponad miesiąc

ewelinka napisał
Dwa tygodnie bez pieniędzy? Ładna kara dla osoby, która pomylił cyferki w przelewie!
Szkoda, że na bankach nawet nie ma jak się odegrać za podobne traktowanie klienta. Od razu widać, że to my jesteśmy mniej warci i podporządkowani. A przecież bez banku żyć się współcześnie nie da.
Niektóre banki mają za to jakieś zabezpieczenie przed takim wysłaniem przelewu (ja tak kiedyś zrobiłam) i w ciągu jakiegoś niedługiego czasu można ten przelew jeszcze w systemie zablokować.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Olo

Niezarejestrowani

24.9.2015 10:29
No niestety za błędy się płaci. Grunt, żeby odzyskać pieniądze.
Cytuj
Margaret

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 10:39
Myślę, że uda Ci się odzyskać pieniądze jak złożysz reklamację. Potrzebne Ci będzie mnóstwo cierpliwości.
Cytuj
Kokos

Niezarejestrowani

25.9.2015 10:29
Też kiedyś wysłałem przelew na złe konto, udało się odzyskac pieniądze bez problemu, chociaż fakt, ze trochę to trwało. Pamiętajmy też, że to z naszej winy sa nadawane te przelewy, wiec bank w sumie robi nam laskę z tym całym zwrotem.
Cytuj
Odpowiedź