• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy warto skorzystać z usług Open finance?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
AdrianPielak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2015 9:51
Stanisław Bińkiewicz napisał
Ja uważam, że jeśli ktoś posiada bardzo małą wiedzę z zakresu edukacji finansowej, a chce skorzystać z jakiegoś produktu finansowego, to warto skorzystać z wiedzy fachowej. Nie musi to być Open Finance, może to być przykładowo Expander, jakiś Niezależny Doradca Finansowy. Mamy w Polsce wiele banków, firm ubezpieczeniowych, których produkty różnią się szczegółami, na które klienci nie zawsze zwracają uwagę, ale warto je porównać. Oczywiście tak jak każda praca, Praca doradców nie jest charytatywna, otrzymują oni wynagrodzenie od instytucji finansowych z którymi współpracują.
Jesli ktos posiada bardzo mala wiedze to łatwiej go naciągnąć...
Cytuj
Kinia

Niezarejestrowani

16.9.2015 12:07
Nie wiem z jakimi doradcami mial Pan do czynienia, ale na prawde wspolczuje ;p Ja korzystałam z usług Of, mam zaufanego doradce i nie tylko dobrze doradza, ale wszelkie promocje wynajdzie, wytarguje cos w banku. Polecam najpierw sprawdzic, a potem pisac takie rzeczy!
Cytuj
Tomasz

Niezarejestrowani

17.9.2015 9:59
Nie ważne w jakiej firmie, ważne kto doradza. Bylem kilka lat doradcą w jednej z wymienionych i wiem, że po 1. była duża rotacja tzn. ludzie nie zdarzyli sie nauczyc, rozkręcić w pracy itd., a po 2. liczy się też zwyczajne ludzkie podejście, niestety nie kazdy to ma.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

23.9.2015 20:10
Tomasz napisał
Nie ważne w jakiej firmie, ważne kto doradza. Bylem kilka lat doradcą w jednej z wymienionych i wiem, że po 1. była duża rotacja tzn. ludzie nie zdarzyli sie nauczyc, rozkręcić w pracy itd., a po 2. liczy się też zwyczajne ludzkie podejście, niestety nie kazdy to ma.


Nie każdy nadaje się do tej pracy, jak do wszystkiego. W bankach podobnie mało jest doradców którzy mają to coś.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Jeremi

Niezarejestrowani

24.9.2015 10:30
Artur Sarnecki napisał
Tomasz napisał
Nie ważne w jakiej firmie, ważne kto doradza. Bylem kilka lat doradcą w jednej z wymienionych i wiem, że po 1. była duża rotacja tzn. ludzie nie zdarzyli sie nauczyc, rozkręcić w pracy itd., a po 2. liczy się też zwyczajne ludzkie podejście, niestety nie kazdy to ma.


Nie każdy nadaje się do tej pracy, jak do wszystkiego. W bankach podobnie mało jest doradców którzy mają to coś.
To jak w każdym zawodzie. Jelsi ktoś coś robi bo musi, od niechcenia to niestety nigdy nie osiągnie sukcesu.
Cytuj
Ramona

Niezarejestrowani

25.9.2015 10:37
Ja korzystałam z Open Finance we Wrocławiu, bardzo dobra obsługa. Oni współpracują z Home Brokerem, wiec i nieruchomość można znaleźć. Nie mogę narzekać.
Cytuj
Odpowiedź