• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Początek kryzysu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 13:12
Czytałem, że wczoraj zarówno światowa, jak i polska giełda zanotowała znaczne spadki. czy to oznacza początek kryzysu?
Czy klienci banków mają się czego obawiać?
Podobno wartość niektórych zmalała o parę milionów, czyli różowo nie jest.
Cytuj
Ernest

Niezarejestrowani

25.8.2015 13:19
Spadki, wzrosty, spadki - rynek tak wygląda non stop, a media szukają taniej sensacji. Przecież prognoz długofalowych nie da się ustalać na podstawie jednego dnia.
Cytuj
Igor

Niezarejestrowani

26.8.2015 11:55
Jednego dnia ogłaszaj kryzys, innego, że Polska gospodarka rozwija się najszybciej w Europie. Nie ma co na to zważać i trzeba robić swoje.
Cytuj
Radomysł

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2015 16:13
Możliwe, że wreszcie kryzys nadszedł, akurat patrząc na indeksy giełdowe bardzo możliwe, że to już.
Mnie by bardziej ciekawiło, jakie to ma konsekwencje dla nas, obywateli, którzy nie grają na giełdzie? I czy w ogóle jakieś ma?
Bo o tym, że kolejny kryzys się szykuje było wiadomo już od dawna, nie na darmo rządy dodrukowywały banknoty. Kiedyś musiało się skończyć.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 19:01
Giełda jest nieobliczalna i tylko osoby, które posiadają informacje na temat danej spółki zarobią. Sam jestem posiadaczem kilkunastu tysięcy akcji i żałuję, iż wszedłem w ten bananowy biznes. Manipulacja, spekulacja to jest na porządku dziennym - tak działa giełda i jeżeli ktoś liczy na zyski typu 100% to uda się to może 0,5% grupie zwanych potocznie "leszczami". A czy kryzys się zaczyna ciężko to stwierdzić, jednakże wiele osób twierdzi, iż zbliża się w wielkim tempie.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Mona-L

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2015 8:56
Mnie by bardziej interesowało nie to, czy własnie się zaczął czy zacznie się za miesiąc, ale jakie skutki przyniesie to zwykłym ludziom? czy w jakiś sposób to odczujemy?
Bo ostatniego kryzysu nie odczułam osobiście, więc nie wiem, czy mam się bać czy jednak nie?
Ale wtedy jednak byliśmy niby 'zieloną wyspą', wiec sama już nie wiem.
Cytuj
Odpowiedź