• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Biuro rachunkowe na co zwrócić uwagę ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lailaraa

Niezarejestrowani

9.10.2015 15:30
http://taxexpert24.pl/pl/porady/127-biura-rachunkowe-na-co-zwracac-uwage-przy-wyborze - polecam zajrzeć tutaj ;) Wszystko jest po kolei omówione,zatem nie powinno być problemu. Jest tu wszystko, na co powinno się zwrócić uwagę, jakie dokumenty, certyfikaty powinno mieć biuro, czy zadbało o odpowiednie ubezpieczenia no i także uwzględniona jest cena,zakres usług i doświadczenie
Cytuj
Jack

Niezarejestrowani

12.10.2015 13:08
BartStec napisał
Moja żona zastanawia się nad otwarciem własnego biura rachunkowego. Stąd też mamy do wszystkich pytanie: w jaki sposób dotarliście do swoich księgowych? (jaka reklama)
No i dlaczego sądzicie, że te konkretne biura są dobre?
Innymi słowy, jak poprowadzić dobre biuro rachunkowe?
Żona ma niewielkie doświadczenie, ale zanim otworzy coś własnego, to chciałaby popracować na etacie i co nieco jeszcze się nauczyć.
Jak jest dobra to klienci sami się znajda, polecam porozsyłać po prsotu maile po firmach, a może i podzwonić. Moze jakas reklama w Internecie na poczatek, i na pewno facebook
Cytuj
JuliaB

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.10.2015 13:29
Też się nad tym zastanawiam, bo obecnie studiuję księgowość i po studiach chciałabym założyć własną działalność. Może ktoś wie, czy trzeba mieć duży kapitał na początek?
Albo jakie dodatkowe szkolenia należy przejść?
Myślę, że z reklamą sobie poradzę, bo to mój drugi kierunek, ale jednak chciałabym, żeby mi się udało, a wiadomo, że bez jakiejś dobrej analizy rynku a początku może być różnie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.10.2015 11:27
sprawdź w ofercie czy są w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania, bo np. ja mam wsrod wspolników obcokrajowca i nie każde biuro jest mi w stanie prowadzić też księgi po angielsku. Co prawda troche mnie to kosztuje, ale mam zaufaną firmę, która zasluguje na kazda moja zlotówkę. współpracuję właśnie od jakiegoś czasu z e-bros.eu i spie spokojnie
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2015 17:52
Ja od kilku lat współpracuję z biurem rachunkowym Support z Poznania i bardzo sobie chwalę.
Cytuj
Darekson

Niezarejestrowani

14.10.2016 0:30
Wg mnie opcja biura rachunkowego jest pewniejsza i bezpieczniejsza niż zlecanie pani w domu zajmowaniem się sprawami rachunkowymi firmy. Tylko własnie, jak wybierać biuro rachunkowe to z polecenia, bo tak to różnie bywa. A jak wiemy, że już ktoś ze znajomych albo zaznajomionych firm korzysta z usług danego biura i jest zadwolony, to nie musimy się obawiać, że ich oferta jest niewiarygodna czy nieadekwatna do wykonywanych czynności. Ja osobiście zaufałem Aj Finance z Wrocławia, bo mieli właśnie dobrą opinię i mogę potwierdzić, że profesjonalnie zajmują się rachunkowością mojej firmy
Cytuj
Odpowiedź