• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Faktoring czy kredyt obrotowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kler

Niezarejestrowani

30.9.2015 13:06
Konrad napisał
Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, wszystko zależy od Twoich potrzeb. W tym roku korzystałem z kredytu obrotowego w mBanku. Oferują również faktoring. Najlepiej jak umówisz się na spotkanie z doradcą i on przedstawi Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. O wspomnianej ofercie mBanku możesz przeczytać na stronie: https://www.mbank.pl/msp-korporacje/, tu też umówisz się z doradcą na spotkanie. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony, oferta jest dla mnie bardzo korzystna.
Dopasowaną czyli co, zaproponowlai CI cos lepszego niz w standardzie? Jakos nie wierze w takie dopasowywanie...
Cytuj
BartekP220

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2016 8:28
Ja z kredytem obrotowym nie mam żadnego doświadczenia, ale z faktoringu korzystam już jakiś czas (pośrednio, ale jednak). Problem mieliśmy z naszym największym zleceniodawcą - często zapominali wysyłać pieniądze w terminie, telefony, maile i w końcu dostawaliśmy. Do tego termin płatności 90 dni (firma w której pracuję dostała się na "listę preferowanych" więc termin wynosi 30 albo 60 dni). Ogólnie współpraca zaczynała nas męczyć.
Akurat pomagałem tworzyć mojej dziewczynie projekt o faktoringu, wcześniej kompletnie nie wiedziałem nic o tej usłudze, ale tak wyszło, że się dowiedziałem co nieco, poszedłem do osoby decyzyjnej w firmie i ... bang :-)
Także ja ze swojej strony i ze swojego doświadczenia mogę polecić faktoring, w moim przypadku było to bibby financial services, bo widziałem na własne oczy (i na własny stan konta ;) ) jak bardzo pomogło to małemu przedsiębiorstwu.
Cytuj
Odpowiedź