• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak wybrać najlepszy faktoring?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jerzyk

Niezarejestrowani

31.7.2015 10:08
A gdzie poszedłbyś po faktoring do populanego banku czy jakiejś nieznanej firmy?
Cytuj
Lukii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2016 10:27
Ostatnio znalazłem ciekawe usługi faktoringowe na
Skorzystałem z tej firmy i nie żałuję.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Vytautas

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2016 12:58
Na tyle na ile znam się na finansach to uważam, że pieniądze należy powierzać tylko największym i zaufanym firmom. Mam ten zwrot chyba w każdym swoim wpisie.
Co do faktoringu, wydaje mi się, że największym graczem na polskim rynku jest BibbyFinancialServices, to jest w ogóle globalna marka.
Oprócz tego ostatnio dużo słyszę o idea banku, ale w ich ofertę się nie zagłębiałem.
Cytuj
Domixon

Niezarejestrowani

24.4.2018 16:27
Przede wszystkim warto porozmawiać z konsultantem lub sprawdzić na stronie internetowej czy i jaki rodzaj faktoringu będzie najbardziej korzystny dla twojej firmy. Kazda firma działa w inny sposób dlatego zasady faktoringu mogą być rózne i po prostu trzeba porównać kilka róznych ofert.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Adam

Niezarejestrowani

12.6.2018 1:16
jerzyk napisał
A gdzie poszedłbyś po faktoring do populanego banku czy jakiejś nieznanej firmy?
Ja wybrałem idea, ale wcześniej przeanalizowałem kilka ofert. Najlepiej porozmawiać doradcą i wtedy zdecydować
Cytuj
Robert

Niezarejestrowani

3.7.2018 19:02
Ja mam faktoring w idea i współpraca przebiega bardzo dobrze. U mnie faktoring jest niezbędny, muszę mieć chcociaż jako taką płynność żeby funkcjonować na rynku.
Cytuj
sadinternetowy.pl

Niezarejestrowani

14.8.2018 14:27
Faktoring jest dla firm zombi, które nie dostaną kredytu w banku. Lepiej od razu składać pozew o zapłatę jak dłużnik nie płaci niż brać faktoring czyli wysoko oprocentowany kredyt. Jak wejdziesz w spiralę faktoringu to po tobie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Marcin

Niezarejestrowani

18.1.2019 11:30
deb to zależy czego potrzebujesz. Ja mam w invipay bo nie mają stałych opłat a ja potrzebuje tylko 2-3 razy w roku skorzystać.
Cytuj
PrzemekFaktoring

Niezarejestrowani

8.11.2022 10:28
Zapraszam do sprawdzenia oferty bezpośrednio z pracownikiem- możliwość negocjacji. Faktoring nawet na 120dni
7 9 3 1 0 9 3 0 1 :)
Cytuj
Margaretka777

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.1.2023 12:09
Są firmy, które się tym zajmuja po prostu ;)
Cytuj
Odpowiedź