• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Darmowy kredyt dla firm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 21:21
Witam

Właśnie przed chwilą opublikowałem na swoim blogu nahttp://www.slowkilkaomalymbiznesie.pl, wpis dotyczący ciekawego projektu Idea Banku, który nazywa się "Idea Wolności" Jest to inaczej kredyt na próbę. Mówiąc prosto, nowy klient bierze kredyt i ma określony czas - 3 m-ce przy kredycie, 6 m-cy przy karcie kredytowej, aby móc go sprawdzić, a jeśli nie będzie się podobał, istnieje możliwość zwrotu bez konsekwencji finansowych.
Zapraszam do zajrzenia na podaną stronę i zapoznania się z tematem.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 8:42
Powiem szczerze, że moja pierwsza myśl, to było: "po co?". Pomyślałem, że przecież i tak nikt nie bierze kredytu w ciemno, każdy wie z czym to się je i na pewno zanim się zdecyduje na ten krok, to wszystko zdąży przemyśleć.
Ale potem stwierdziłem, że jeśli potrzebujemy krótkoterminowej pożyczki, czyli takiego zastrzyku gotówki na ten miesiąc czy dwa, to rozwiązanie jest idealne, jakbyśmy pożyczali od znajomych. Lepsze to niż chwilówka, do tego oddajemy tyle, ile pożyczyliśmy i jest ok.
Czy w przypadku wcześniejszego zrezygnowania z kredytu nie zapłacimy także oprocentowania?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 9:29
W okresie obowiązywania programu klient nie płaci żadnych kosztów. Podany czas jest czasem na podjęcie decyzji, czy klient chce korzystać z kredytu czy nie. Jeśli zdecyduje, że nie, może rozwiązać umowę i oddać pieniądze bez odsetek, prowizji czy innych kosztów.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź