• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Spóźnienie z zapłatą zus

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2015 13:11
Zauważyłam,ze w tym miesiącu spóźniłam się z zapłatą zus do firmy o prawie 2 tygodnie... Oczywiście wszystko od razu po tym jak to zobaczyłam uregulowałam ale zastanawiam się czy powinnam komuś może zgłosić ten fakt? Czy jednak zostawić to wszystko i mieć nadzieję,że sprawa się rozwieje.
Czy może z tego powodu przyjść do mnie wezwanie do jakiejś kary finansowej? Albo czy będę miała problemy z ubezpieczeniem zdrowotnym/chorobowym?
Cytuj
emotwicka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.6.2015 9:00
Moze przyjść do Ciebie wezwanie z zapłatą do kary. Sama kiedyś się spóźniłam kilka dni i musiałam zapłacić 8 zł. Większa część tej sumy to opłaty pocztowe :P Tak więc nie jest to jakieś duże obciażenie .Niestety ale na jakiś czas tracisz również ubezpieczenie chorobowe. Zdrowotnego raczej nie chociaż sama nie jestem tego na 100% pewna.
Z kolei moja znajoma jakiś czas temu spóźniła się z zapłatą prawie miesiąc i nie poniosła z tego powodu żadnych konsekwencji tak więc również tym może być.
Cytuj
Odpowiedź