• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bar z automatami - czy można na tym zarobić?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 18:13
Zastanawiam się ostatnio intensywnie nad jakąś działalnością biznesową, która przynosiłaby zysk i pomyślałem o barach, a właściwie niewielkich pomieszczeniach, gdzie stoją automaty i ludzie na nich grają. I mam takie pytanie, bo może ktoś wie: jakich funduszy potrzeba na start i czy jakiś bank da na to pieniądze? U mnie w mieście jest tego sporo, czyli jakieś zyski być muszą, tylko pytanie, czy to przekona banki?
Cytuj
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 14:00
O to musiałbyś zapytać w banku.
A jeśli chodzi o sam biznes to to nie jest tak, że zyski z automatów ma firma, która te automaty kupiła, postawiła i wynajmuje?
A ty jako właściciel lokalu być może dostajesz tylko pieniądze za wynajem powierzchni pod te automaty?
No chyba, że planujesz sobie samemu zamówić jakieś, sam znam gościa, który programuje mechanizmy takich maszyn.
Cytuj
Michał Traut

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 309 razy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 16:58
Jeśli chciałbyś kredyt inwestycyjny na firmę, to obawiam się, że branża hazardowa będzie wykluczona. Zawsze możesz zaciągnąć kredyt gotówkowy na dowolny cel.

Jeśli prowadzisz działalność, a zaciągasz kredyt na dowolny cel Bank może wymagać Oświadczenia, że przyznane środki nie będą wykorzystane na cele związane z działalnością gospodarczą.
Cytuj
Z poważaniem
Niezależny Doradca Finansowy
Michał Traut
T. 662 801 103
E. michal.traut@gmail.com
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 17:07
Dziękuję za poradę. Obecnie nie prowadzę działalności, rozumiem więc, że mogę dostać taki kredyt bez tych obostrzeń? A jak dostanę to założyć działalność i pieniądze z kredytu wykorzystać na zakup automatów i wynajem lokalu? Czy takiej możliwości nie ma?
Z tym hazardem to też się obawiałem, że banki mogą trochę krzywo patrzeć, choć przecież to zyskowna branża.
Cytuj
Michał Traut

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 309 razy

Wyślij wiadomość

14.6.2015 21:00
Najlepiej jak sprawdzisz zapisy w umowie kredytowej, wtedy będziesz wiedział czy zapis taki jest czy nie. Czasami w banku można uzyskać draft umowy kredytowej.
A czy można, czy nie można to pozostawiam własnej ocenie.
Cytuj
Z poważaniem
Niezależny Doradca Finansowy
Michał Traut
T. 662 801 103
E. michal.traut@gmail.com
ebstonka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2015 13:37
Moim zdaniem nie ma to absolutnie żadnego sensu. Wprawdzie zarobek jest na tym bardzo dobry bo wiele ludzi lubi w taki sposób tracić pieniądze i jest to zarabianie na głupcach ( nikt im nie każe tego robić tak więc nie uważam aby automaty były czymś złym).

ale...

Automaty do gier mają zostać zakazane wraz z początkiem 2016 roku. Tak więc co zrobisz z tymi maszynami?
Większość hazardzistów przeniesie się do internetu.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2015 14:27
Zakazane? Wszedzie poznikają? A to ciekawe, bo jak na razie to przezywaja kres swietnosci.
Cytuj
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 14:24
A skąd masz takie info? Posłowie szykują taką ustawę?
Jeśli tak rzeczywiście będzie to nie ma sensu, żebym rozpoczynał taki biznes.
Na razie, z tego co wiem, to właśnie hazard internetowy jest nielegalny w naszym kraju, ale żeby ktoś coś szykował na automaty to nie słyszałem.
Ale dobrze wiedzieć.
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 11:09
Edek napisał
Zakazane? Wszedzie poznikają? A to ciekawe, bo jak na razie to przezywaja kres swietnosci.


Ja również słyszałam o tej ustawie.Nie pamiętam dokładnie kiedy ma wejść ale prawdopodobnie na początku przyszłego roku. Tak więc rzeczywiście zakładanie takiego biznesu mija się z celem.

Swoja drogą to nie sądzicie,że takie ustawy są totalnie bez sensu ? Przecież nikt ludzi nie zmusza obecnie do grania na automatach. Gra ten kto chce. Jeśli ludzie nie będą mieli dostępu do automatów to przecież przerzucą się na inne gry hazardowe. Jak na przykład na pokera w sieci.
Cytuj
Odpowiedź