• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy możemy jeszcze gdzieś wymienić marki niemieckie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 23:29
Skoro wymieniają DM to ciekawe po jakim kursie. Podejrzewam, że tym zaraz przed wprowdzeniem Euro. Nie pamietam ile to było ale czy dla 1 lub 2 tys DM jest sens jechać do Niemiec. Lepiej zostawić na pamiątkę i później wnukom pokazywać łady pieniążek.
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 15:47
Jak macie jakieś marne grosze to nie warto gnać do Niemiec i szukać odpowiedniego banku w którym wymienicie marki .Więcej Was wyniesie paliwo niż na tym zyskacie .Zostawcie sobie a nóż po upływie lat zarobicie więcej niż się tego spodziewacie a jak nie wy to wasze dzieci .
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 19:23
ja nie zaryzykowałabym i nie wysyłała ich poczta. Wyjazd do niemiec też sie całkowicie nie opłaca. Chyba że masz kogoś znajomego, kto tam pracuje i możesz go poprosić o to by wymienił te pieniądze za Ciebie. A ta wymiana jest taka że jak mam 1000 marek to dostaje 1000 euro? Bo jak tak to nieźle udało Ci się znaleźć.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 11:59
HaniaHania napisał
ja nie zaryzykowałabym i nie wysyłała ich poczta. Wyjazd do niemiec też sie całkowicie nie opłaca. Chyba że masz kogoś znajomego, kto tam pracuje i możesz go poprosić o to by wymienił te pieniądze za Ciebie. A ta wymiana jest taka że jak mam 1000 marek to dostaje 1000 euro? Bo jak tak to nieźle udało Ci się znaleźć.
Najprawdopodobniej uda sie wymienić po kursie 1.00 Marka niemiecka = 0.51 Euro. Gdy markę zastąpiono euro 1 stycznia 2002 wymieniać ja można było po kursie 1,95583 marki za 1 euro.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2014 12:13
Chyba już fajniej po prostu sobie jako kolekcjonerskie zostawić. Kiedyś będą więcej warte jako eksponaty.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2014 19:05
Żadnych pieniędzy lepiej nie wysyłać pocztą. Na naszą pocztę nie ma co liczyć. Jakieś pół roku temu znajoma wysyłała paczkę pocztą i do dzisiaj nie dotarła a co więcej poczta umywa ręce. A co dopiero jakby wyczuli pieniądze. Co do wyjazdu to nie zawsze jest to opłacalny wyjazd bo to co wymienisz może Ci wyjść na paliwo. Więc jeśli nie dysponujesz milionem monet może lepiej zastanów się czy jest sens.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 10:19
Gość napisał
Chyba już fajniej po prostu sobie jako kolekcjonerskie zostawić. Kiedyś będą więcej warte jako eksponaty.
Nooo zostawisz dzieciom na pamiatke, zobacza kawalek historii, a za grsze wymieniac sie nie oplaca. Skora za wyprawe.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:21
Niestety nie mam pojęcia choć myślę, że pewnie się da je wymienić. Najlepiej poczytaj o takiej wymianie w internecie powinny być takie informacje.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.8.2014 9:52
kupie marki niemieckie RFN od roku 1950 monety i banknoty...tel.608 39 34 36
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 13:18
Gość napisał
kupie marki niemieckie RFN od roku 1950 monety i banknoty...tel.608 39 34 36


O widzicie już jest rozwiązanie tematu. Jak Ci się nie uda wymienić to jest ktoś kto je kupi.
Swoją drogą też jestem ciekawy po jakim kursie wymienią teraz marki i czy lepiej nie opłaca się ich trzymać dla potomnych?
Cytuj
Odpowiedź