• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co zyskam z gwarancja de minimis?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 11:36
To mam rozumieć że w razie jakiegokolwiek problemu ze spłatą rat ,takie ubezpieczenie gwarantuje mi zabezpieczenie spłaty ,to znaczy oni za mnie spłacą cały kredyt ?Trochę się pogubiłam i nie rozumiem .A ile wynosi składka takiego ubezpieczenia czy to są duże koszty ?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:27
luna0 napisał
To mam rozumieć że w razie jakiegokolwiek problemu ze spłatą rat ,takie ubezpieczenie gwarantuje mi zabezpieczenie spłaty ,to znaczy oni za mnie spłacą cały kredyt ?Trochę się pogubiłam i nie rozumiem .A ile wynosi składka takiego ubezpieczenia czy to są duże koszty ?
Co prawda w przypadku niewywiązania się przez kredytobiorcę z obowiązku spłaty kredytu, bank kredytujący wzywa BGK do zapłaty. BGK wykona zobowiązanie z tytułu gwarancji w terminie 15 dni roboczych od daty otrzymania. Pamiętajmy jednak, że dalsze rozliczenia prowadzone będą między gwarantem czyli BGK a przedsiębiorcą.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Beata66

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 9:15
A to mam rozumieć że BGK spłaci za mnie kredyt ale w dalszym postępowaniu ze mą czyli kredytobiorcą będzie ustalał warunki do spłaty , po prostu w banku nie mam nic do spłaty tylko zadłużenie wobec BGK .A czy nie będę zmuszona do dodatkowych opłat ?
Cytuj
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 18:10
Ja też się pogubiłam i proszę o przetłumaczenie tak na chłopski rozum. Ta gwarancja nie obejmuje chyba całej kwoty kredytu? Bo czytałam gdzieś, że do 60 procent i nie obejmuje też odsetek. No i jak to jest potem, płacimy więcej niż bankowi normalnie, czy tyle samo? Możemy jakoś inaczej rozłożyć raty?
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:57
rebellious napisał
Ja też się pogubiłam i proszę o przetłumaczenie tak na chłopski rozum. Ta gwarancja nie obejmuje chyba całej kwoty kredytu? Bo czytałam gdzieś, że do 60 procent i nie obejmuje też odsetek. No i jak to jest potem, płacimy więcej niż bankowi normalnie, czy tyle samo? Możemy jakoś inaczej rozłożyć raty?


Też mnie to ciekawi, dobrze by było jakby ktoś to wytłumaczył jasno, jak to wygląda z tym ubezpieczeniem w jaki sposób oddaje się dług i na jaką kwotę jest kredyt ubezpieczony. Chętnie się dowiem bo wydaje się to ciekawe.
Cytuj
Odpowiedź