• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co zyskam z gwarancja de minimis?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2014 15:34
W Idea Banku masz 0,5% za pierwszy rok gwarancji, oprocentowanie od 5,99%, tez nie ma konieczności wkładu własnego i udzielają nowym firmom.
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:18
Widzę że to znakomite rozwiązanie dla firm które dopiero co podbijają rynek .Ale widzę że wszystkie banki sprawdzają zdolność kredytową .A czy to prawda że kredyt możemy w spłacie zawiesić na rok jak w firmie wystąpiły nagłe problemy ?
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:44
Ale to chyba zależne jest od tego w jakim banku sie bierze kredyt. Nie każdy da się tak łatwo przekonać żeby poszedł nam na rękę. Wydaje mi sie że warto pod czas brania kredytu zapytać o to czy można tak sobie zawiesić kredyt wtedy będziemy wiedzieć czy mamy taką możliwość w przyszłość.
Cytuj
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 10:06
Jeżeli bierzesz kredyt w banku to zapytaj czy jest u nich taka możliwość zawieszenia kredytu .Bo nie wszystkie banki idą tak na rękę kredytobiorcy .Ale nie bardzo wiem ,chyba takie zawieszenie kredytu łączy się z dodatkowymi kosztami ,lepiej popytaj czy w ogóle wato korzystać z takiej możliwości czy twoje koszty nie wzrosną ogromnie .
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:38
o tak to jest bardzo ważne.Przynajmniej od razu będziesz wiedziała czy gdy w razie sytuacji w której podwinie Ci się noga będziesz mogą sobie jakoś poradzić i nie popadniesz w większe długi.
Cytuj
tynusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:48
A to nie jest tak ze teraz każdy bank oferuje nam zawieszenie kredytu i każda umowa to zawiera? Ja wiem ze czasem jest tak ze bank nie godzi sie na zawieszenie spłaty ale myślałam ze to przez to że w umowie jest zawarte coś takiego że może się zgodzić ale nie musi. Nie wiedziałam ze nie we wszystkich umowach tak jest.
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 19:02
A ja myślałem że z każdym bankiem w razie problemów można się dogadać , przecież im nie zależy na tym aby pogrążyć kogoś .Myślę że w razie problemów służą pomocą i można znaleźć wiele sposobów na to aby wyjść na prostą ze spłatą raty .
Cytuj
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 19:41
Tylko wystarczy iść do banku i pogadać , jak będziemy unikać spłat i nie kontaktować się z nimi to efektem końcowym będzie komornik .Każdy bank ma w takich sytuacjach jakieś rozwiązanie ,choćby czasowe zawieszenie kredytu lub zmiana spłat raty z miesięcznych na kwartalne .
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 8:28
Pierwszy raz słyszę o gwarancji de minimis. Powiem szczerze, że ta oferta wygląda całkiem nieźle. Orientujecie się może czy w WBK-u można starać się o taki kredyt? Właśnie otwieram działalność i przydałyby mi się pieniądze na start. Co do zawieszenia kredytu to nie każdy bank się na to zgadza. Mój brat brał kredyt i w umowie była zapisana możliwość zawieszenia kredytu ale bank nie chętnie na to przystał.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 9:54
darecki napisał
Pierwszy raz słyszę o gwarancji de minimis. Powiem szczerze, że ta oferta wygląda całkiem nieźle. Orientujecie się może czy w WBK-u można starać się o taki kredyt? Właśnie otwieram działalność i przydałyby mi się pieniądze na start. Co do zawieszenia kredytu to nie każdy bank się na to zgadza. Mój brat brał kredyt i w umowie była zapisana możliwość zawieszenia kredytu ale bank nie chętnie na to przystał.
Tak, BZ WBK ma w swojej ofercie kredyt z gwarancją de minimis, udzielana jest na zabezpieczenie spłaty kredytu finansującego bieżącą działalność gospodarczą udzielonego mikro-, małemu albo średniemu przedsiębiorcy. Należy posiadać zdolność kredytową. Ofertę znajdzie pan na stronie internetowej banku.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź