• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

porada

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
olo00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2015 17:18
czy korzystaliscie z https://sknerus.pl/ i moglibyscie wytlumaczyc mi panujace tam zasady licytacji?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

11.5.2015 17:48
Tutaj znajdziesz dosyć dobrze opisane zasady: http://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_szeptany
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
olo00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2015 12:12
ktos tutaj nie potrafi odpowiadac grzecznie na pytania :(
Cytuj
monk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2015 12:36
Dla mnie jest to jedno wielkie oszukaństwo. Te sknerusy i inne strony z tego typu licytacjami, których jest sporo. Musisz tam kupić sobie punkty, którymi potem licytujesz dane rzeczy. Sa programy, w których nastawiasz sobie licytację. Jedno podbicie może nie kosztuje tak dużo ale często musisz ich wykonać bardzo wiele aby cokolwiek wygrać. Niekiedy będzie CIe to kosztowało o wiele więcej niż wartość danej rzeczy tak więc jednak proponowałbym sobie to wszystko odpuścić.
Cytuj
olo00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2015 13:12
nie wiem czemu tak wszyscy negatywnie nastawieni przeciez nie pytalem nikogo jakie ma do tego podejscie tylko czy wytlumaczy mi zasady. wykupilem juz bidy i zaczynam licytowac zobaczymy jak pojdzie z tego co czytalem na forach to maja dobra opinie wiec nie wiem po co taka zlosc?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

19.5.2015 14:27
zapłaciłeś za coś nie mając pojęcia jak się z tego korzysta, nie czytając regulaminu?

bez komentarza
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
olo00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2015 14:54
jakbys nie zauwazyl kolega nizej troszke opisal jak to dziala poczytalem jeszcze i zabieram sie do pracy, po co sie wypowiadasz nie czytajac wszytskich wypowiedzi?
Cytuj
martunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2015 11:56
Ja kiedyś spróbowałam i powiem Ci,że jedynie straciłam... Tak naprawde to całe to bidowanie jest moim zdaniem podstawione i wygrywają podstawione przez serwis osoby. A jeśli już coś możesz wygrać to jest to jedynie jakiś drobiazg, który tak naprawdę nie ma wartości takiej jak te Twoje kupione bidy. Potem juz jedynie podbijasz aby stracić mniej.
Jeśli chcesz mieć coś taniej to lepiej poszukaj sobie w outletach większych sieci. Tam można czasami znaleźć taniej jakieś sprzęty z uszkodzonym opakowaniem po zwrocie 14 dniowym.
Cytuj
olo00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2015 11:00
dziekuje matunia za rade. nie wiem o co chodzi z ta strona, bo czytalem troche i gadalem ze znajomymi i nie sa to same negatywne opinie, nie wiem czy szczescie czy co, ale znam osoby, ktore normalnie wygraly tam.
Cytuj
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2015 21:14
Ja też kiedyś się na to nabrałam, akurat nie na te stronę, ale podobną, 10groszy czy jakoś tak. Co prawda te impulsy kupiłam tylko raz, za jakieś 5 złotych, więc dużo nie straciłam, ale też nic nie wygrałam. I nie znam nikogo, kto by coś wygrał. Za to dużo czytałam, że te licytacje są ustawione. Czasem pewnie ktoś wygra, żeby zachować pozory, ale bardziej chyba opłaca się grać w lotka, bo szanse są podobne, ale przynajmniej nikt nam nie ściemnia, że od nas zależy, czy wygramy czy nie.
Cytuj
Odpowiedź