• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka jest szansa na dotację z UE?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2015 14:22
Zamierzam otworzyć własną firmę. Chciałabym oczywiście skorzystać z możliwości dofinansowania. Póki takie jest. Wiem,że jest bardzo duża szansa na pieniądze z UP . W takim przypadku dostałabym ok 20 tys. złotych.

Jednak z drugiej strony z UE można dostać o wiele więcej. Jednak dzwonię się , pytam to ciągle słyszę może i może . Czy ktoś z Was kiedyś starał się o dotacje z UE? Czy ciężko jest je dostać?
Cytuj
wazerka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2015 11:12
Niestety ale nie jest łatwo .Sama dowiadywałam sie jakiś czas temu i nie jest tak prosto. Są rożne fundusze, różne programy. Musisz się koniecznie wpasować w któryś z nich. Niekiedy Twój biznes nie będzie pasował do profilu dotacji i ich nie dostaniesz . Tak to niestety jest obecnie...

Sama obecnie staram sie o dotację z UP i tam jest o wiele łątwiej. Lepszy jest wróbel w garści niż gołąb na dachu.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2015 12:44
Znam kilka osob, ktore dostaly pieniadze z UP, moze nie jakies wielkie kwoty ale 25000 zł mzna dostać. To juz na początek nieźle.
Cytuj
martuśka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 14:52
Ja też słyszałam, że z tymi dotacjami nie jest tak łatwo, mają konkretne wytyczne, musisz spełnić konkretne warunki, poszukaj sobie na stronach z dotacjami czy spełniasz wymogi.
Cytuj
Odpowiedź