• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Narzędzia informatyczne w inwentaryzacji

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Francuzik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 18:02
Witam,
Ostatnio bardzo nurtował mnie pewien temat dotyczący inwentaryzacji. Otóż prosiłbym o przybliżenie tematyki stosowania narzędzi informatycznych przy inwentaryzacji. Liczę na sugestie konkretnego oprogramowania przedstawienie zalet jak i wad tego sposobu oraz korzyści z rezygnacji z tradycyjnych metod "na papierze".
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 8:59
Według mnie najlepszym systemem, który pozwoli utrzymać porządek w firmie jest BizIn. Służy on do magazynowania, fakturowania oraz kontroli zobowiązań i należności. Teraz ta metoda na papierze już sie tak nie sprawdza. Dużo łatwiej jest wprowadzać wszystko w program.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:20
Ja nie miałem styczności z jakimś informatycznym narzędziem. Niestety nadal ufam metodzie "na papierze" Wiadomo że człowiek jest istota nie omylną ale maszyny też mogą zawodzić i co w tedy? My przekonani ze wszystko jest ok bo korzystamy z maszyny a tam błąd, a samych siebie na wszelki wypadek jeszcze sprawdzamy.
Cytuj
Franciszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 12:31
Na internecie sporo jest takich programów. Musisz tylko dobrze poszukać , może jak jeszcze z tego nie korzystałeś to poszukaj kilka wypróbuj i zobaczysz który będzie Ci najbardziej odpowiadać. Bo jednemu pasuje to a innemu tamto. Musisz dopasować to do własnych potrzeb.
Cytuj
Franciszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 12:34
Wszystko zależy od Ciebie i Twoich umiejętności inwestycyjnych. Ile musisz miec kapitału to juz sam sobie możesz obliczyć znając swoje umiejętności i wiedza ile średnio procent zysku potrafisz wygenerować w jeden miesiąc.
Jeżeli jesteś początkującym inwestorem to na Twoim miejscu nie napalałbym sie na pomysł życia z samego inwestowania. Na to przyjdzie jeszcze czas. Musisz być cierpliwy.
Cytuj
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 13:42
Ja nie ufam programom komputerowym. Wolę sobie wszystko sama wyliczyć. Mam nawet specjalny zeszyt, w którym wszystko zapisuję i przeliczam po 10 razy dziennie. Już raz mnie komputer zawiódł i słono za to zapłaciłam. Ale nie sugeruj się mną. Jeśli masz dużą firmę to wiadomo że nie będziesz wszystkiego liczył na kartce.
Cytuj
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 17:50
Ja słyszałem, ze PWSK jest dobrym programem do inwentaryzacji. Jednak nie korzystałem z niego osobiście. Najlepiej będzie jak poszukasz kilku programów testowych i je przetestujesz. Innego sposobu nie widzę. My możemy ci doradzać ale wiadomo nie od dziś, że każdemu pasuje coś innego.
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 19:19
A może system sprzedaży poprzez program firmy StreamSoftware nazywa się Ewa w wersji MIDI gdzie prowadzi się magazyn czyli kupujesz towar wprowadzasz do systemu i masz to na magazynie sprzedajesz więc robisz rozchód faktura bądź paragon świetna sprawa, Nie rzucał bym się od razu na system insert gt koszt holendarny licencja kosztuje coś koło 800 zł na 3 stanowiska Ewa z Stream soft kosztuje 200 zł na jedno stanowisko a jak potrzebujesz na więcej stanowisk to wystarczy rozszerzyć licencje na wersje sieciową bez ograniczeń stanowisk koszt około 350 zł może ten program by się sprawdził .
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:15
symfonia fajnie sie sprawdza przy inwentaryzacji, robi ci od razu zestaw stanow magazynwych i fajne wydruki z ktorych od razu widac na co zwrocic uwage, mozesz zaznaczyc potem jakies komentarze np ktory produkt był uszkodzony itd.
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 8:49
A wielu moich znajomych korzysta z programu Ramzes ,dzięki niemu łatwiej jest ogarnąć magazyn.Z łatwością zrobisz ewidencję towarów , masz możliwość wystawania rożnego rodzaju dokumentów np. PZ, WZ, MM, RW ,przeprowadzanie inwentaryzacji i bilansu otwarcia .Jak również en program pozwala na wystawianie faktur ,tworzenie cenników .Zorientuj się być może on okaże się dla Ciebie odpowiedni .
Cytuj
Odpowiedź