• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Narzędzia informatyczne w inwentaryzacji

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Chuck Norris II

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 18:23
W sklepie internetowym w którym pracowałem używano programu Lomag. Jaka jest korzyść z rezygnacji metody papierowej to chyba nie trudno się domyślić - ogromna oszczędność czasu i brak konieczności tonięcia w papierkowej robocie. Jakie są zalety.. na pewno jest bardzo prosty w obsłudze i pomaga w tworzeniu dokumentów, etykiet. Obsługuje czytniki kodów kreskowych. Jeśli chodzi o wady, to trudno jest mi je wymienić, ponieważ był to jedyny program z którym miałem do czynienia, ale bardzo ułatwiał nam wszystkim pracę.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 15:04
Ja też inwentaryzacje robię tylko i wyłącznie na papierze choć rozumiem, że Ty być może masz za dużo towaru aby ogarnąć to w wersji tradycyjnej. Ja w każdym razie nie znam żadnego oprogramowania, które do tej pory ułatwiłoby mi to żmudną pracę.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 12:46
Chuck Norris II napisał
W sklepie internetowym w którym pracowałem używano programu Lomag. Jaka jest korzyść z rezygnacji metody papierowej to chyba nie trudno się domyślić - ogromna oszczędność czasu i brak konieczności tonięcia w papierkowej robocie. Jakie są zalety.. na pewno jest bardzo prosty w obsłudze i pomaga w tworzeniu dokumentów, etykiet. Obsługuje czytniki kodów kreskowych. Jeśli chodzi o wady, to trudno jest mi je wymienić, ponieważ był to jedyny program z którym miałem do czynienia, ale bardzo ułatwiał nam wszystkim pracę.


Wszystko jest lepsze niż inwentaryzacja papierkowa. Zresztą to chyba najbardziej żmudna praca jaką można tylko wykonać. Liczy się pół dnia i końca nie widać. A już niedługo wszystkich nas to czeka bo w końcu koniec roku więc warto już rozejrzeć się za jakimś porządnym oprogramowaniem.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 15:20
Ja to marzę o tym aby moja platforma sklepowa była jakoś cudownie połączona z arkuszem inwentaryzacyjnym ale niestety. Muszę to robić sama i bardzo nad tym ubolewam. Bo nie cierpię tego robić i nie wiem czy jest ktokolwiek, kto lubi.
Cytuj
Odpowiedź