• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Faktura czy rachunek na życzenie klienta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bogna56

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 9:15
oczywiście że tak na co starczy takie dofinansowanie a wymagania mają że od razu się odechciewa te wszystkiego .Jeszcze do tego znieśli odliczanie ,nie rozumią ludzi z każdej strony kłody dostajemy pod nogi już człowiek nie ma na to sił .Jak coś jest z czego można skorzystać to oczywiście dowiadujemy się na szarym końcu i jest za późno .
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 21:54
Możesz wystawić i fakturę i paragon, z tym, że jeżeli nie jesteś vatowcem to faktura będzie nie vat. Wszystko zależy czego sobie klient życzy.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 17:56
Możesz wystawić i to i to. Wszystko zależy od tego czego życzy sobie klient. Ja z reguły biorę paragony, bo faktury są mi nie potrzebne chyba, że biorę coś na firmę to inna sprawa, wtedy dla mnie najważniejsza jest faktura bo paragon jest mi zbędny.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:29
bogna56 napisał
oczywiście że tak na co starczy takie dofinansowanie a wymagania mają że od razu się odechciewa te wszystkiego .Jeszcze do tego znieśli odliczanie ,nie rozumią ludzi z każdej strony kłody dostajemy pod nogi już człowiek nie ma na to sił .Jak coś jest z czego można skorzystać to oczywiście dowiadujemy się na szarym końcu i jest za późno .


No niestety o to przecież chodzi. Jak się nie trzyma ręki na pulsie to mało kiedy się uda coś dostać. Albo pilnujesz i próbujesz albo czekasz aż Ci się taka możliwość trafi. Ja mam tak samo jak ty jak miałam okazję to już było dawno po terminie..
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 13:33
Możesz wystawić i rachunek i fakturę. Faktura po prostu nie jest vat. Ja też nie jestem vatowcem wiec faktury moje są zwykłe i na dole pisze, że jestem zwolniony z vat na podstawie tego i tego artykułu.
Cytuj
hondek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2019 13:49
Nazwa "Rachunek" już nie funkcjonuje w obrocie. Możesz wystawić Fakturę (w przypadku nie-Vatowca) lub fakturę VAT.
Gdybyś poszukiwał programu do wystawiania takich dokumentów to mogę polecić ten, którego używam u siebie (też jestem nie-VATowcem) Program "Rachunek" z Pakietu Przedsiębiorcy. W ustawieniach programu zmieniasz sobie tylko nazwę dokumentu na wydruku na "Faktura". Reszta już jest w programie. Możesz pobrać program tutaj https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/rachunek
Cytuj
Odpowiedź