• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

W jaki sposób są dysponowane srodki z UE oraz UP

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.4.2015 9:21
Witam. Czy jest jakiś określony algorytm w ramach, którego są obecnie przydzielane środki ? Pytam się ponieważ chciałbym się starać o dofinansowanie .W zasadzie moja żona ponieważ zakłada swoją firmę. Ma pewien pomysł, bardo oryginalny zresztą ponieważ chciałaby nauczać innych ludzi pewnego rzemiosła. Potrzebne są pieniadze do zagospodarowania lokalu.

Czy obecnie bardzo ciężko jest z dotacjami?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.4.2015 9:23
Musisz spełniac okreslone w danym programie warunki. Nie ma algorytmów;D Po prostu czytasz regulamin i widzisz, czy spełniasz warunki czy też nie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.4.2015 19:01
Znajdz probram, upewnij sie ze spełniasz wymagania , zloz papiery w terminie i po klopocie.
Cytuj
barubar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.5.2015 13:12
Z tego co wiem to różnie ale szansa na dofinansowanie zawsze jest. Jeśli możęcie się starać to warto bo perzecież pieniądze piechotą nie chodzą i zwykle jest to bardzo duza pomoc przy zakładaniu swojej firmy.

Sama mieszkam w niewielkim mieście i moja siostra ostatnio dowiadywała się o takie dofinansowanie. Będzie dawane pod koniec tego roku.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.5.2015 8:57
Piotr napisał
Musisz spełniac okreslone w danym programie warunki. Nie ma algorytmów;D Po prostu czytasz regulamin i widzisz, czy spełniasz warunki czy też nie.


Z tego, co wiem, to jeszcze trzeba te wnioski i biznesplany odpowiednio napisać. My na studiach trochę się tego uczyliśmy i tonie jest taka prosta sprawa. To znaczy może do UP jest łatwiej, ale do UE bardzo na to patrzą. Nie lepiej by ci było zgłosić się do jakiejś firmy, która pisze takie wnioski?
Cytuj
Odpowiedź